Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

bu arada bitch , 2009 kötü diyoruz , fm hasreti çekiyosan 2007 oynasana abi ? güzel güzel eğlen , aç bi tane alt lig takımı oyna 20 sene :)

2008den de 2009dan da daha sağlam oyun sonuçta.. ben de geri dönücem herhalde 9.0.2ye kadar.. hatta oyun sararsa hiç kasmam 2007den devam ederim herhalde 2010a kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

büyüklük küçüklükten çok , süreç içerisindeki başarınız daha fazla şu anda :) olay "reputation"a bakar sonuçta :) bi de takımın başında aragones var , ayrıca sosti nasıl ayarladı bilmiyorum ama , tek lig açıksa sadece türkiye liginden teklif gelebiliyor torres'e.

oynamamakla alakalı değil yani :)

azmo , yeni patch ile alakalı bilgi var mı? veya beta testi başladı mı ? merak içerisindeyiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

3lig açtım TR, Premium League bi de İspanya.

Oyuncular kontratsız olduğu için, çok gönüllüler biyerlere kapak atmaya. Bi de ai genelde TAM istediği kontratı öneriyo, eğer üzerine çıkarsanız elbette şansınız artıyor...

Eğlenceli ama. NE fantastik taktikler diziyorum galatasaraya gene de yeniyorlar(creativity'i açmazsam ;) ).
Sosyal ağlarda paylaş

sosti , üşenme fm 2007 yükle derim :)

NE^2 fantastik taktikler yapabiliyosun aklın durur :P 2009dan aldığın zevkin 20 katını alıcaksın , garanti ediyorum :)

bu arada yukarıdaki mesajımı "oyun hakkında bilgilendirme" olarak görün , en büyük benim takımımım seninki kaka" geyiği değildi :)o

en büyük beşiktaş ayrı konu

Sosyal ağlarda paylaş

9.0.2 patchini beklemeni tavsiye ederim.. oyun gayet güzel olabilir , ama ben bu haliyle çok zevk alamıyorum.. birkaç can sıkıcı ama ufak ayarlama yaparlarsa 9.0.2den sonra , gelmiş geçmiş en güzel fm olur.

1 ay kadar daha bekle , şubat içinde çıkıcak 9.0.2

ek : vaktin varsa bu topiğe bi gözat , neredeyse bütün eksiklikleri yazmış amca (güzel yanlarını söylemiyim heyecan olsun sana hehe)
http://community.sigames.com/showthread.php?t=88143
Sosyal ağlarda paylaş

oynadığım en kötü fm fm 2009'dur. anlamadım ben bu oyunu. 2 arkadaş ortak kariyer falan yapıyoruz
20 şut 19 isabetli (biz)
1 şut 1 isabetli 1 gol (onlar)

kafayı yedirtiyor oyun. dün de trabzonu aldım. masilelayı sol beke aldım dorin gorianı defansa çok güzel taktik diziliş. takım şut bile çekemedi 3-4 maç kapadım alt f4 le bu ortak kariyerdi arkadaşta sivası almıştı ofansif bi taktik kulllandı 4 maçta 1 puan aldı ligden ama kalesine g elen şut sayısı 3 ? sildik fmyi fmsiz hayat güzel hayat
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbi zaman fm de tam kontrol diye bişey yok. Tam olarak yaptıklarının sonucunu görmek de yok. Şans faktörü çok yüksek. O yüzden çok bişey diyemiyorum, ben de pek tahammül edemiyorum fmye bu açılardan.

O bahsettiğin 26 şut - 1 şut 1 gol durumu eski fmlerde çok başıma geldi. Gerçek hayatta da olmamış bi durum değil pek takdir edersiniz ki. Bakınız manchester-fb maçı :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi 1-2-3-4-5-6-7 ama :) 100 lerce kre oldu artk baydık . sürekli oluyo desem yeridir. onu geçtm kalecilerin dribling attığı ve sezon başı 10 assist yaptığı bi oyun olmş orta sahaların rating yerlerde forvetler 5 assist yapıp 5.5 ile oynuyor
full back ler efsane. bibok yapmasalarda 7.56 vs. çok garip fm olmş soğudum fmden
Sosyal ağlarda paylaş

Orta sahaların ratingleri gayet güzel, kalecilerin push-up defans oynatan takımlara karşı asist yapması da gayet normal, hele koşuyoluna pas oynatıyorsan. Forvet ratinglerinde sorun var da rating yüksek olunca egon mu tatmin oluyo? Adam 5 asist yapmış bunu biliyosun oynat işte ratingden sana ne yani?

Gayet de 2005'ten sonra en çok keyif veren FM oyunu oldu bu oyun bana. Belki benim verdiğim taktikler şimdiye kadar hep tuttuğundan ve aşırı bi mallık yaşamadığımdan dolayı böyle diyorum. Ama öyle yani..
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:
oynadığım en kötü fm fm 2009'dur. anlamadım ben bu oyunu. 2 arkadaş ortak kariyer falan yapıyoruz
20 şut 19 isabetli (biz)
1 şut 1 isabetli 1 gol (onlar)

kafayı yedirtiyor oyun. dün de trabzonu aldım. masilelayı sol beke aldım dorin gorianı defansa çok güzel taktik diziliş. takım şut bile çekemedi 3-4 maç kapadım alt f4 le bu ortak kariyerdi arkadaşta sivası almıştı ofansif bi taktik kulllandı 4 maçta 1 puan aldı ligden ama kalesine g elen şut sayısı 3 ? sildik fmyi fmsiz hayat güzel hayat

bu şikayetin için de özel bir topik var.. hadi trabzon forveti kazma diyelim , aynısını manchester united oyunu ile yapıyor adam.. hull city karşı "%100lük" 9 pozisyona girip (clear out chances) 1-0 yeniliyor.. tabii ki futbolun içinde olan şeyler , ama dengesiz şekilde ve oyunu mantıksızlaştırmak adına yapılmış değişiklikler.. 9.0.3 çok önemli SI için , yoksa fm 2009 , en güzel oyun olabilicekken en kötü oyun olarak kalıcak 10 küsur senelik seride..
Sosyal ağlarda paylaş

eh gayet normal , 9.0.2de zaten sorun..

olayı şöyle anlatıyım kısaca :

midfield oyuncun var. 36/38 pas , 6/6 tackle , 1/3 şut , 1 assist ile oynuyor.. maç sonu ratingi 5.8 civarı oluyor :) aynı adamı maç içinde kanata koyuyosun , daha play tuşuna basmadan ratingi 7.4 oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...