Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

hmm hepsini koç statüsünde almışsın.Tancredi ye teklif götürdüm o da gelmedi =)
Ayrıca sen nasıl aldın onları? ben teklif yapıyorum gelmiyor.En üst sınırı teklif ediyorum.

Youth coachlarıda gördüğü için yönetim izin vermiyor sanırım.Onlarıda kovucam alayını kovucam.Tüm coachları nerden görüyorduk ?

Ayrıca Gk coach olarak gelmiş adamı Fitness Coach nasıl yapabiliriz?
Genç takımı çalıştıran coachları nasıl A takımı da çalıştırtabiliriz?
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:
BiTcH_oFBaT said:
o adam 08 de de çok iyiydi

ben Lulinha, saviet, zola filan bunları merak ediorm

sakho var sonra ne bilyim doudin var :p

lulinhayı second nationality'im brazil ve huge database'le oynamama rağmen bulamadım

lulinha yı "load all players from brazil" yaparsan bulabiliyorsun baya iyi kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Beşiktaş la uyuz oldum oynayamıyorum. Staffa dokunmadım. Bu sefer futbolcuları satamıyorum kimse almıyor.Zaten kuş kadar transfer bütçesi yapmışlar. Üstüne tek değerli futbolcum delgado 5ay sakatlandı yine kapadım oyunu =)

hmm wage abartı oluyor. onu kıs bütçen artsın ?

ayrıca Lulinha efsanedir. oyunu nasıl açıcağımı öğrendim şimdi :D
(18 yaşında ingiltere'nin en iyi oyuncusu seçilmişti. tabiki benim takımımda :D )

ayrıca orjinal alınca illa cd takmak lazım mı oynamak için?
Sosyal ağlarda paylaş

abi tabi gelirsesi falan yok bunun. alınırsa gelir. bende kredi kartı yok , olsa ben yapayım diyecem. birimiz sorumluluk alıp parayı gönderin bana dese , 2 güne oyun olur.

80 milyon. böl dörde 20 milyon. kim alıcaksa , gideriz kredi kartına yatırırız. o da alır oyunu gönderir keyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Oyun gelmedi daha, bana kizmayin pttye kizin. 1 ay olmus yollanali.

Bu arada staffi bu kadar takmayin. Size gizli bir sir vereyim mi... koclarin ozellikleri farketmeksizin antreman programlarindaki yuk LIGHT ise sorun yok. O koclarin yanindaki yildizlar ne kadar cok insani idare edebildiklerini gosteriyormus.

Bununla alakali bir cok test vardi SI forumlarinda. Uzun vadeli oyunlarda 2 oyun baslatmislar ayni kadroyla. Bi kotu / ortalama statli koclarla, bir de en yuksek statli koclarla, sonuclar cok fark etmemis.

Staffi cok takmayin bence :)
http://cmfrenzy.com/football_manager_2008/fm_2008_guides/fm08_staff_guide.html
http://www.fmscout.com/q-97-Training.html

kaynak olmaz ama bu tip şeyler buldum ben bir tek. sen acaba o testleri gösterebilir misin? bence önemi vardır yani zaten önemsiz olması oldukça saçma olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetimin tavrı koçların tavrı çok enterasan

Karabükspor dan fitness coach adam 200pound maaş alıyor 1.9 öneriyorum yine gelmiyor.
Yönetimde fitness koç olmamasına rağmen daha fazla koça ihtiyaç yok diyor.

Gelişip gelişmediğine emin değilim.Sanki takım formsuz ve göstergeler hep aşşağıya doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

black , fitness falan farketmiyor.. genel olarak olan coach sayısına bakıyor. o yüzden bütün coachları gönderip ona göre yeni coach alman gerekli. ayrıca fitness çalıştırması için illa fitness coach olarak almana gerek yok. fitness training yüksek olsun yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...