Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:
Alex'i al r.madride barcaya koy oynar ilk 11 öyle yapmışlar :) R.Carlos da aşırı abartılanlardan. Ama FB'nin geçen seneki CL başarısından sonra biraz boostladılar heralde PES'te de yapıyolar.

boostladılar denilen şeyi türkler ayarlıyor ama göz var nizam var. Ayrıca pes'le bir tutma bu oyunu. Pes'in dangalakları daha oyun cıkmadan 2 ay önceki transferleri bile koymamışlar oyuna.

İsim ver bize azmo kim bu işin sorumlusu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Türkiye'de oynayan yabancı oyuncuların vatandaşlık hakkı kazanması için gereken süre kaç yıldır?

Data editor ile baktığımda "Years to Gain Nationality : 10" yazdığını gördüm. Bu kadar fazla olmamalı sanki diye hatırlıyorum.

Doğrusu nedir ona göre editleyip yeni oyun açayım.
Sosyal ağlarda paylaş

alexin özelliklerinde abartı bi durum görmedim açıkçası.. alex fbye gelmeden önce de böyleydi fmde , gayet de böle kalır.. alexin avrupada daha büyük kliplerde oynamamasına sebep , temposu ve fiziksel özelliklerinin yetersizliği oldu , onun dışında duran top , penalty taking gibi özelliklerinin yüksek olmasında herhangi sakında yok ana göre.. hatta crossing 15 olması az bile..
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
gs kadrosu 5xfenerbahçe eder. oyuna yansımamışsa hiç sipariş falan etmicem. si'a da mail atarım böle böle rezalet yüzünden biz 100 kişi almıyoruz oyunu değiştirin şu rezil fenerli araştırma ekibini diye.

head researcher fanatik gsli :P Ayrica 5x Fenerbahce derken neyi kast ediyorsun ben anlamadim :/ bence oranlar 4:1 fenerin ustunlugu seklinde yansimali.

:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...