Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

GEd said:
holidaya gitme gene sorun değilde, 1 sezon sonra patlıyorsa boşuna çekmeyelim ,torrent ratiomuza yazık hehehe

2 gun oynayıp silecem zaten korsan hede hödö demeyin.

calisio holiday bugi vardi bi tek oda ilac ile duzeltildi hic bi problem yok su an ben baktim unemployed olarak 2 sezon gecirdim bi problem varmi diye bakmak icin.

sorunsuz calisiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:
holidaya gitme gene sorun değilde, 1 sezon sonra patlıyorsa boşuna çekmeyelim ,torrent ratiomuza yazık hehehe

nileppezdel said:
Benim mesajı silmişsiniz :D

Ben de orjinal gelsin alacağım zaten, dayanamadım meraktan indirdim. :)

ya boyle seyler yapmayin iste. neyse siz bilirsiniz. Oh mis gibi torrentler calisiyor bomba bomba sorun yok rahatca cekin muhabbeti de donmus buralarda, yapacak bisi yok artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
GEd said:

nileppezdel said:

ya boyle seyler yapmayin iste. neyse siz bilirsiniz. Oh mis gibi torrentler calisiyor bomba bomba sorun yok rahatca cekin muhabbeti de donmus buralarda, yapacak bisi yok artik.
saklayarak kaka pis diyerek bunun önüne geçemezsin ki. bu site mahkeme kararıyla engellemiştir uyarısından farksız oluyor bu tür yaklaşımlar. insanlarda zihniyet değişmedikçe engellenemez bu durum. o yüzden bu tip muhabbetlere sinirlenmek de gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

torrent çalışmıyormuş tamam çekmeyin.

Aynı geyikler baymadı herhalde, altına not düştük o kadar oysa.

Görende bilgisayarınızda herşey orjinal sanacak,bilmeden ithamlarda bulunmayın, birşey yazmıyım dicektim azmodainin mesajından sonra ama uzatılacaksa mesele bir iki birşey yazalım,uzamasın durum.

Oyunu incelemek için 1-2 günlük boş zamanım var ,sonra yüzüne bile bakmıcam, kalkıp bide almamı beklemeyin, almadığım oyun hakkında da forumda gelip , oyun çalışmıyorsa boşuna almıyım dicek halimiz yok . Böyle zihniyet sorgulama triplerine girip kasmayın kendinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
Azmodai said:
GEd said:

nileppezdel said:

saklayarak kaka pis diyerek bunun önüne geçemezsin ki. bu site mahkeme kararıyla engellemiştir uyarısından farksız oluyor bu tür yaklaşımlar. insanlarda zihniyet değişmedikçe engellenemez bu durum. o yüzden bu tip muhabbetlere sinirlenmek de gereksiz.

sinirlenmek derken?

GEd said:
torrent çalışmıyormuş tamam çekmeyin.

Aynı geyikler baymadı herhalde, altına not düştük o kadar oysa.

Görende bilgisayarınızda herşey orjinal sanacak,bilmeden ithamlarda bulunmayın, birşey yazmıyım dicektim azmodainin mesajından sonra ama uzatılacaksa mesele bir iki birşey yazalım,uzamasın durum.

Oyunu incelemek için 1-2 günlük boş zamanım var ,sonra yüzüne bile bakmıcam, kalkıp bide almamı beklemeyin, almadığım oyun hakkında da forumda gelip , oyun çalışmıyorsa boşuna almıyım dicek halimiz yok . Böyle zihniyet sorgulama triplerine girip kasmayın kendinizi.

Ok bap.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunla ilgili genel izlenimlerimi yazayım:

1- Oyun kesinlikle en iyi FM olmaya aday (CM serisini katmıyorum, onlar için de iyi mi bakmak için daha uzun oynamak lazım)

2- 3D motor arada saçmalasa da genel anlamda çok iyi. Bayağı bir şey gösteriyor oyunla ilgili. Ufak hataları var ama törpülenmesi lazım.

3- Demoya göre performans artışı var. Heralde optimizasyon ayarlarını daha yapmamışlardı demoda şimdi yaptılar. Daha hızlı nispeten.

4- Tam performans alamıyorum oyun zevkinden çünkü benimki gibi "antik" bir bilgisayarda (AMD Athlon 2500, 1024 ram) bayağı bir yavaş. Yeni bilgisayarla denemem lazım bir ara.

5- Oyuncu özelliklerini çok övmüştü Azmo olsun diğer testerlar olsun forumlarda. Ama databasede öyle geçen seneye göre "aşırı" bir fark görmedim ben. Belli başlı oyuncularda rötuş var sanki sadece. Hala fazlasıyla aşırı ve fazlasıyla haksızlığa uğramış oyuncular mevcut.

6- Takımların yansıtılması (ün, başarı, taraftar desteği ve isteği vs) çok başarılı.

7- Şimdilik yeni özellikler de güzel gözüküyor.

8- Oyunun theme'i çok kötü. Renkler falan kötü seçilmiş. Yeni temalar bekleyecez heralde.

8- Her şeye rağmen ben bir türlü ısınamadım oyuna. Sanırım çok yavaş çalıştığı için soğuyorum. Bir de düzgün bilgisayarla denemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu ozellikler sana gore az, bazilarina gore iyi, bu konuyu tartisarak bir yere vardiramayiz. Ben o test suresi boyunca kopan firtinalar suresince ordaydim. Senin 18 diye dusundugun bir stat baskasina gore 13 olur vs. Bu isin net bir dogru yolu yok maalesef, bana kalirsa Semihin atiyorum composure'u 20 olmasi lazim, ama sana gore 13 idealdir vs. bu degismez.

Oyunun mekaniklerini bilen arkadaslara biraz guvenin lutfen

bu arada harry kewell'i ornek olarak anlatirsam, ilk transfer oldugunda ingiliz db'sinden aldiklarinda turk takimi CA si 140 civarindaydi, onu 147 yaptilar ve bazi statlariyla oynadilar. Kisacasi begenmediginiz statlarin uzerinde teker teker cok dusunuldu.

Oyun bence 01/02 den sonra cikan en iyi menejerlik oyunu. 3d motorunu da guzellestirecekler illa ki. Sayfalardir orjinal orjinal dememin sebebi de bu arkadaslar, adamlar cidden cok iyi bir oyun yapti bu sene, o yuzden tutturuyorum yoksa bana bir faydasi oldugundan degil :)

Rewendor said:
3D motorda Nonda'yı zenci onu geçtim Hasan Şaş'ı KEL yapmışlar. Daha napsınlar adamlar? Sırf 3d motorda hasan şaşı kel yapmayı bile düşündükleri için bile takdir etmek lazım defalarca

cunku her researcherdan stat disinda bu sene boy, kilo ten rengi ve sac modeli de istendi ve hepsi teker teker verildi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...