Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:
nileppezdel said:
Ya maçta Arshavin sakatlandı ama oynamaya devam edebiliyo işte oynadı çıkartamıyodum değişiklik hakkım yoktu. Asist bile yaptı sakat sakat. Maçtan sonra baktım bi ay yok. Sebebi de diz dönmesi.

Dizi dönen topçu sahada yarım saat daha koşturup oynayabilir mi, oyuna devam edebilir mi?

Hani adamlar çok sakatlanır öyle hata olur da dizi dönmüşken oyuna devam eden sonra bi ay yatan adam düpedüz saçmalık. Bare mantık hatası yapmasınlar, çok sakatlansınlar da mantıklı sakatlansınlar :(

uche gibi düzeltmiştir belki :p

uche'yi ebru günde$ düzeltmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
BiTcH_oFBaT said:
nileppezdel said:
Ya maçta Arshavin sakatlandı ama oynamaya devam edebiliyo işte oynadı çıkartamıyodum değişiklik hakkım yoktu. Asist bile yaptı sakat sakat. Maçtan sonra baktım bi ay yok. Sebebi de diz dönmesi.

Dizi dönen topçu sahada yarım saat daha koşturup oynayabilir mi, oyuna devam edebilir mi?

Hani adamlar çok sakatlanır öyle hata olur da dizi dönmüşken oyuna devam eden sonra bi ay yatan adam düpedüz saçmalık. Bare mantık hatası yapmasınlar, çok sakatlansınlar da mantıklı sakatlansınlar :(

uche gibi düzeltmiştir belki :p

uche'yi ebru günde$ düzeltmişti.

asfklsajfklşjaslf salak
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:
beta bile degil, alpha release falan

http://img521.imageshack.us/my.php?image=wtfzx0.jpg

official forumda bazi ilginc iddialar var... oyun son 4 senedir falan dukkan satis tarihinden 1 hafta once piyasaya suruldu ve cok korsan kopya dagitildi, bazi akillilar der ki bilerek yapilan bisey ki release ile birlikte gelen patchi desteklesin...

Bilemeyiz o yuzden :P
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Quel-Thul said:
beta bile degil, alpha release falan

http://img521.imageshack.us/my.php?image=wtfzx0.jpg

official forumda bazi ilginc iddialar var... oyun son 4 senedir falan dukkan satis tarihinden 1 hafta once piyasaya suruldu ve cok korsan kopya dagitildi, bazi akillilar der ki bilerek yapilan bisey ki release ile birlikte gelen patchi desteklesin...

Bilemeyiz o yuzden :P

e ozaman oynanmayan demo çıkarmak da çok ayıp ama ya..takımlarda 7-8inci maça çıkcak kadro kalmıyo geriye resmen

böyle birşey varsa gerçekten bunun yerine daha limitli ama yenilikleri gözüne sokan bi demo yapsalardı bugsız mugsız millet de dayanamayıp orjinale saldırırdı..şahsen ben orjinal almayı düşünüyodum ama şimdi şüpheye düştüm dalga mı geçiyolar lan böyle oyun mu olur diyerekten..
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
siz bilirsiniz tabi :) ama release gunu patch olacakmis cogu sorunu duzelten.

ilginc ama, son beta versyonda boyle bir sorun yoktu, arada ne degistirdiler de oldu bilemiyorum. neyse hayirli olsun.

Valla bence bariz bilinçli yapıyorlar bunu orjinal aldırmak için. Ama çok yanlış bir taktik.
Sosyal ağlarda paylaş

verilen linkte de gavur gençler bizim gibi sövmüş de sövmüş haklı olarak :)

oyunu bi adam gibi oynayamadıkki neye para vereceğimizi,vermemize değer mi anlayamadık sağolsunlar hevesi kursakta bıraktı adamlar hakaret gibi demo yayınlayarak..kaç aydır post atıyoruz gelcek gelcek oley diye halimize bak şimdi herkes 2dakka oynayıp kapadı demoyu :/
Sosyal ağlarda paylaş

yine yeniden söylüyorum ki , 1 patchle düzelicek , daha önceden düzelmiş bi olay yüzünden -ki ilk defa karşılaşmıyor olmamız sinir bozucu olsa da- oyunun bugüne kadar ki en güzel fm olucağını unutmayalım :) 2008i oynadığımızdan daha da fazla oynıycaz bu oyunu , sonra da hebe hübe dediğimizle kalıcaz bu zamanlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...