Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız dedigin

rainfall

Öne çıkan mesajlar

darkness87 said:
Madcat said:
darkness87 said:
kız dediğin kız gibi olacak
o kadar!

kız olmayan kız mı var la?

yokmu?
erkek olup kız gibi davranan ibişler
kız olup erkek gibi hareket eden kızlar vs..

hakikaten ha. dersanede bi kız var misal, tam erkek fatma. ama tırnaklayan versiyonu. LİSE SONSUN ULAN SEN HALA NE ERKEKLERE VURMASI NE TIRNAKLAMASI! İLKOKULDA BIRAKMAMIŞMIYDI KIZLAR BU HAREKETLERİ YA!
Sosyal ağlarda paylaş

ajikal said:
yukarda yazılan uzunca yazı gayet güzel bi yazı olmus,ama sizde robot gibi hatun istiyosunuz 4X4 lük,önce kendimizden işe başlasak bence daha sağlıklı olur.

bu da yalan. önce kendimizden başlayalım, hadi baya güzel bi insan olduk. çoğu insan böyle düşünmüyor. karşımıza ağzımıza sıçacak bi insan çıkması çok muhtemel. o yüzden kasmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

herkes önce kendinden başlasa,karşısındakini anlasa ne istediğini bilip ona göre davrsansa evet herşey daha güzel olabilirdi,ama her zamanda tam aradığımız gibi bir insan bulmak güç,arada çürükleride çıkmıyor değil,ama benim demek istediğim tüm bu kriterleri bir arada istemeden önce dönüp kendimize bakmalıyız ben neyimde ne istiyorum diye .
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
iyi birinin ağzına sıçma ihtimalin çok düşük. gerçi sen kız olduğun için ihtimaller tersine dönüyor

öyle mi dersin? (:
ben tam tersi olduğunu düşünüyorum..hazır burda iyi-kötü demek abes bi durum, ne iyi ne kötü?
ama şu var eskiden etrafımda gördüklerimden ders çıkarıp "ulan kimse bana bunu yapamıycak! anı yaşıycam" derdim, , sallamazdım kimseyi, ne zamanki felsefemi değiştirip duygu insanı olup çıktım ortaya, o zamandan beri canım yanıyor, ağzıma sıçılıyor..
eh ama yinede memnunum.
karmanın kapıma çiçeklerle çıkagelmesini bekliyorum
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
dory said:
erkek dedigin dusunebilecek, kafamin ustunde balon tasiyorum imaji vermicek.

kız dediğinde düşünebilmeli bence, düşünebilmeliki, o sözün "omuzların üstünde" olduğunu akıl edebilmeli.

erkek düşünmesede olur, erkekce duyguları azmi onu nereye götürürse oraya gider. Dürüstce, Mertce!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...