Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Sonunda 2. ek paketi de aldım (HoU)

Bone

Öne çıkan mesajlar

okadar level fighter fazla olmus aslinda :) rogue ve weapon master arasinda dengelesen daha hos olurdu. ama tek basimayim diyosun.. hmm. ozaman sneak attack sansin az. en iyisi weaponmaster devam et.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında sneak attack a ihtiyacım yok benim, rogue u sadece ilk başta kapı felan açmak için, ki şu an genelde kırıyorum hepsini :) bide 9 skill puanı verdiği için almıştım başlarda,

genel olarak savaştığım sahışlardan 1'i ni öldürmem yeterli diğerlerininde ölmesi için, great cleave/critical combosu ile 3 sn içinde 4-5 kişiyi öldürebiliyorum :)

Ayrıca imp. insiyatif olayım var, düşman daha silahını kaldıramadan ben en az 60-90 arası vuruyorum, ölmediyse ki yada knockout yapıyorum genelde.

bide whirlwind olayı komik olmuş, en azından heavy armorla yapılmamalıydı bence, yada silahla yapılsaydı bari niye uçan/dönen tekme atıyorum ki :) gerçi 28 str 24 dexle plate armorla çok rahat uçan tekme atılır oda ayrı bi mesele.

az kaldı zate oyun biticek ben uzata uzata oynuyorum bitmesin diye.
[signature][hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 24 January 2004 02:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orc fighter açtım..
benim klasik NWN karakter..

cin şişesini alcağımız nüyücü var ya.
ilk başta iki darbede indirdim..
sonra salak gibi trapa yakalandım öldüm..
sonra reload yaptım üç kere büyücüde öldüm..
daha sonra bir kere daha saldırdım gene 2 darbede öldürdüm eheh..

nedir bu ya anlamış değilim..

ilk başta adama girebilirsen dağıtıyorsun rakibi, ama daha sonra rezili rüsvan olmak var işin ucunda..

epic level olabiliyor muyuz?

40. level wizard oluyum öyle yapabiliyorsak..

aslında kafamda hala 20 monk 10 weapon master 10 fighter var..
Kenshin karakteri yapmaya kararlıyım..
katana alcam zırh giymiycem öyle dolaşçam..

özellikle wisdom ve dexterity fulluycem..

ama ability point olayının gözü körolsun..
istediğin karakteri yaratmana izin vermiyor..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

katana kullanacaksan hic baslama monk a. onun yerine rogue dusunebilirsin. hem sneak attack hem de uncanny dodge kullanirsin istedigin gibi. Monk un unarmed a yonelik featleri pek isine yaramaz. Unarmed strike i da weapon of choice olarak secemiyorsun weapon master olsan da.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda monk un guzellikleri saymakla bitmez de, ben biraz sneak attack hastasi oldum. harika ya :)
Birde chapter 3te bir katana var ki.. supper. ama weaponmaster olman gerekli.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Az once 3.kez bitirdim.[evil monk/rogue] Monk baslamak isteyenlere tavisye, bastan itibaren Kamaya yonelin single player da. sonunda kama alinca pek guzel olmadi ama tek companion im ve acid damage veren Kamamla bitirdim :) Monk speed super bisiy. birde Kamaya permenant haste ekletince Dm hizindaydim yani. bukadar guzel bisey olamaz. Bir de bir takim cikar cevrelerinden edindigim Robe of drow ve deli gibi wis ve dex statlarim sayesinde 60 AC a ulastim. cok guzel oldu :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 28 January 2004 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
heh 60 ac ile chow yun fat olmuşsun.. :-p

deekin'i merak ediyorum en çok, alalım bakalım..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

iki elime kama aldim ama taa oyunun sonunda. yoksa unarmed cok daha basarili, sadece acid damage veremiyordum, ki oyunu bitirmek icin olmazsa olmaz bir element.
monk ac ile wisdom modifier ini ac a ekleyiyorsun. sonra dex mod zaten direk ekleniyor robe giydigim icin. rogue level ini sneak attack, evasion ve uncanny dodge icin aldim hic de pisman olmadim. neredeyse hicbir buyu zarar veremedi bana, SR ve rogue ozelliklerim sayesinde. sonra ac da yuksek oldugundan olumsuz oldum ciktim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bir wizard olabilirim ama aktif savasmassam kendimi hencmanime ihanet etmis gibi hissediom :PPPP

ya yok o halberde buyu yapinca kadinin elinde bir isildayisi var kiyafetine de uyuyor zaten, bence halberd'in gorunusu cok guzel burda olsa kendime alcam bi tane. o derece yani[signature][hline]*if love was red then she was colorblind*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...