Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul için airsoft silah

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Chemical said:
de_dust2 hakkaten güzel olur ama ben diyorum battlefield 2 tadında bir şeyler olsun, capture pointler, respawn ve araçlar olsun, ama counter strike tadında bir şey yaparsak, çok daha dikkat çeker malum cs yi bilmiyen yok.
De_dust2 inşa etmek o kadar zor değil, türkiyede airsoftun tutması için bu tarz çok dikkat çekicek bir şey olması lazım, yoksa ormandan arazi kiralar kendi aramızda da oynarız.

Şimdi sen airsfot derken paintball u kastetmiyorsun değil mi ? Yani plastik mermi mi atacağız birbirimize ?
Sosyal ağlarda paylaş

plastik mermi dediğimiz ateşli silahlardan atılanlar değil elektrikli oluyor airsoft tüfekleri, otomatik çalışan bir havalı tüfek düşünün, sadece güvenli süratlerde.
paintball atmıyor evet, boncuk atıyor.
insana bir zararı yok, ama paintball gibi de boyamıyor.
Vurulduğunu kendin söylüyorsun. Ya da elektronik vurulduğunu anlıyan yelekler var, onlar söylüyor da, onlar şart değil gayet anlarsın vurulduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Böyle bi imkanınız war mı ? bn araştırmıştım gittigidiyor ve benzer sitelerde satılanlar o kdar iyi olmuyormuş bnde Yurt Dışından getirtmek aklıma geldi fakat Gümrükte takılıyormuş eğer böyle bi imkanları warsa bnde almak istiyorum fakat havalisilah.com da AirSoft Silahları göremedim ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...