Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada yeni festival;25 haziran rammstein 27 haziran bon jovi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Beyler ne diim azım sulandı ama ankarada :([signature][hline]Yol bittiğinde korkmaya başla.Çünkü o zaman hayal edemeyeceğin yaratıklar peşine düşer küçük dostum şimdi bıcağını bile ve yoluna çık unutma yoldan korkma o senden korksun ama yolunu bitirme yoksa yok olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 12 February 2004 15:13 tarihinde demiş ki:
birisi ankarada parti veriyodu bi keresinde,gelebilecek bütün paticiklileri çağırıyorum falan demişti,kimdi o ya?
:)
gidersek kalırız

me[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 12 February 2004 18:05 tarihinde demiş ki:
evet bon jovi muzık yapmıyor zaten dimi..

lol ya

müzik kötü, müzik yok demedim, ben müzik için gitmem dedim, çünkü çok haz ettiğim bi müzik diil ve olur da gidersem konsere bu özellikle müzik için diil sahne için olur, dedim. ve rammstein'dan bahsediyodum[signature][hline]improper dancing in the middle of the street

[Bu mesaj RogueNoir tarafından 13 February 2004 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi internet sitesi fln yok mu bu organizasyonun??bu arada aynı şenlikte bon jovi'yle rammstein ne alaka onu da çözemedim ama...
bu arada ankara'da oturanlar (ben de dahil) çok havaya girmesinler.hatırlarsanız bi de G3 şoku yaşamıştık.. :)[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

YAAAAAAA HAYIR BE HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR HAYIR!YÜZ BİN KERE HAYIR! YAPILAMAZ!

olmaz yaaaaaaa :(

25 haziranda benim uluslar arası yarışım var :((((

OLAMAZ!

ERTELENSİN! İMZA TOPARLIYALIM! RAMŞİYİ KAÇIRAMAM!
HAYIRRRR...

*!ağlar*[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Shimano XTR...Key to burn,let's ride together...
Sosyal ağlarda paylaş

Anaaa!! ben bunu ilk duyduumda şaka sanmıştım. deilmish demek ki:) o halde haziranda hep beraber şıkıdım şıkıdım :) bu arad sanırım yolları şaşırıp buraya geliolar, yoksa ne mümkün bu adamları ankara'da görmek. hayırdır inşallah??
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl olcak
parayı ya da kalacak yeri nereden bulurum bilmiyorum ama tek bildiğim şey benim bu festivale gitmek için bir yerlerimi vermeyi düşünmeye başlamış olduğum

yapılır mı bu bize ya

istanbul olsa olmuyo mu?????????????[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...