Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selam

0ne

Öne çıkan mesajlar

aramızda yer ararken neyi kastettin tam olarak bilmiyorum ama high end yapanların yanına giremezsin eger ilk defa wow oynayacaksan. karakterin ne kadar saglam olursa olsun. eger casual takılan patilerin yanına gidip bi yandan oyunu ogrenip bi yandan muhabbet edeyim diyosan vay ak gültünde hala birileri var sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
aramızda yer ararken neyi kastettin tam olarak bilmiyorum ama high end yapanların yanına giremezsin eger ilk defa wow oynayacaksan. karakterin ne kadar saglam olursa olsun. eger casual takılan patilerin yanına gidip bi yandan oyunu ogrenip bi yandan muhabbet edeyim diyosan vay ak gültünde hala birileri var sanırım.

Ya öğrenmek fazla zaman almaz.Sonuçta iyi seviyede ingilzice ve klavye kabiliyetim var.Ve bir tactic verildimi en geç 3. seferde en iyi şekilde yaparım.

Hani hiç bilmiyorum dediysem sadece kısaltmalar işte o tip şeyler.Zaten 4 eylüle kadar satan kişiyle takılıcaz.

Ancak 1 ay içinde bende high end yapanların arasında olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

++++Reyp

Çokmu müstehcen kaçtı ki diye düşündüm bi an o resmi koyarkene =)

Bu arada sıfırdan karakter kasmak daha faideli. Birden hiç oynamadığın bir oyunu en üst seviyede oynamak pek bi mantıksız geldi bana.

Son bir şey daha bu başlık sanırım ya kilitlenicek yada başlığı değişicek. Konu açarken başlığa dikkat etsen pek güzel olur..

Edik : ek ek ek
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Evet az önce bir arkadaştan Undead Mage aldım.Epey sağlam bi character ve 4 eylülde migrate i açılıyo.
Şimdi ben wow daha önce oynamamış,ama klavyekullanımı ve microya epey hakim(dota ultima sc falan)biriyim.

Varmı aranızda yer??

Hoşgeldin dostum. Mage almak ile çok doğrubir kararvermişsin. yeni exp ile mage imba olucak. hayırlı olsun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
0ne said:
Evet az önce bir arkadaştan Undead Mage aldım.Epey sağlam bi character ve 4 eylülde migrate i açılıyo.
Şimdi ben wow daha önce oynamamış,ama klavyekullanımı ve microya epey hakim(dota ultima sc falan)biriyim.

Varmı aranızda yer??

Hoşgeldin dostum. Mage almak ile çok doğrubir kararvermişsin. yeni exp ile mage imba olucak. hayırlı olsun ;)

alper cep telefonun değişmiş bi ulaşamadım sana h.snu be :?
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:
ultima sc falan diyosun. 1 kere ultima oynadın mı lan tırt?

gief clan plx.

lmao: laughting my ass off (gülmekten götüm düştü) (açıklamalı yazdım senin için)

Ultima dodo cafedeyken di.Sonra dotaya sarınca Hif e gelmeye başladım,ultimayıda bırakmak için oynmıyodum bıraktım.

Kal Vas Flam.
gg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...