Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guzeller Icinden.

mazbul

Öne çıkan mesajlar

hoca karşıtını sormuş adam sen normalini söylemişsin.. bari tamını yazak..
Güzeller içinden, Bir seni seçtim
Bu kalbimi sana, Ben sana verdim

Bu alemde kral, Sensin Fenerbahçem
Şampiyonluk için, SAldır Fenerbahçem

bunun dışında bende karşıtını bilmiyorum..
[signature][hline]My poor friend me...

[Bu mesaj -xception- tarafından 29 Mart 2004 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

koymayın forumlara böyle şeyleri. o yıldızlar olunca da aynı şekilde küfür olmuyo mu? kahve veya kale arkası tribün değil burası sonuçta[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Cık cık cık... Noelbaba büyük terbiyesizlik yapmış ayıp ama... * ya da harf farketmez küfrederken bu forumda. Anlam önemlidir ve bu forumların böyle anlamlar taşımasının pek isteneceğini zannetmiyorum.

Umarım bu topic altında da atışma başlamaz[signature][hline]Kenderleme, 14 February 2004 16:22 tarihinde demiş ki:
Elizabeth'in de sevgililer gününü kutladım!
Sosyal ağlarda paylaş

adam silmiş ulan biz burda sewap işliyoruz adam bişey sormus onu cwplıyoruz o zmn sorana kızın biz insanlık yapıp bir watandasın sorununa cwp oldugumuz içinmi suçlanıyoruz simdi cok ayıp... :D :D :D
p.s.:nasıl da pişkinim...
heheheheh[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos ark. senin ne amacla dedigini ve nietini herkes biliodu biz burda bir insana yardım amaclı yazdık uyarı aldık tmm bişi demiorum ama sen de pişme be kardeşim seninkiyle bu bir mi...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...