Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pizza Hutt vs Burger King

di

Öne çıkan mesajlar

en iyisi jabba the hutt

pizza hut ın pizzaları diğerlerine kıyasla sırf hamur, bol su ile tüketirsen şişirirsin karnını doymuş olursun.

burger king daha iyidir ama adamlar ne katıyorsa yemeklerine, çok feci doysam bile başka yemeklerin yarısı sürede yeniden acıktırıyor. çok fazla yerim ben diyorsan

big king xxl menü mega seçim + onion rings + chicken fries + ek mega patates al.

veya little caesarsdan pizza söyle, yarına falan da yiyeceksen kampanyası var 25 ytl'ye 2 günlük pizzan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
pizza hut... yiyebildiin kadar ye menüsü... yaklaşık 9 ytl ye glio içecekle... belkide daha ucuz... istediin kadar ödüon... 6 ytl içeceksiz.... ondan soona içecek parası ödemek sana kalmış...

Nerde 6 ytl yahu ? Yoksa geçen sene ki fiyatları mı söylüyosun ? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
en iyisi jabba the hutt

pizza hut ın pizzaları diğerlerine kıyasla sırf hamur, bol su ile tüketirsen şişirirsin karnını doymuş olursun.

burger king daha iyidir ama adamlar ne katıyorsa yemeklerine, çok feci doysam bile başka yemeklerin yarısı sürede yeniden acıktırıyor. çok fazla yerim ben diyorsan

big king xxl menü mega seçim + onion rings + chicken fries + ek mega patates al.

veya little caesarsdan pizza söyle, yarına falan da yiyeceksen kampanyası var 25 ytl'ye 2 günlük pizzan oluyor.

Evet pizza hutt'ın pizza hamurları güzel değil. Yenmiyor. Sınırsız falan alırsam hep ince hamur gelsin diye bekliyorum.

1+1'ler de mantıksız değil hatta dominos'unkileri sevdim ama cok fazla o kadar pizza. Iki gun ard arda disarda yesem de ayni paraya denk geliyor ayrica.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...