Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kilo alma !?

yvz5

Öne çıkan mesajlar

hafta sonu kilo almam gerekiodu (sporla alakalı bi durum)

192cm 93 kilo iken pazar akşamı 97.6 oldum tüm hafta sonu yediklerim ctesi ve pazar

9x mega patates
6x cheese burger
2x megacheese burger
2x tavukcheese burger
5 litre kola
6 adet işli köfte
1kg dondurma
2 paket cipso cips
3 adet topkek
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam reflü kısaca gastrit başlangıcı gibi bişi önüne geçemezsen gastrit oluyo meret ki bende var hiç denemeyin özellikle yatarken çok acı veriyor. Mide yanıyo resmen mide kapağı görevini tam yerine getiremiyo mesela yatarken o mide asiti soluk borusunu yaka yaka yukarı geliyor...
+harbiden acı veriyor...

Vala 1.75 civarlarında boyum var 69.5 kilom var. Memnun muyum evet bazen t-shirtten göbek deliğim bile belli oluyor :)
1 hafta önce 65 kiloydum hatta 64 falan bizim pederin işleriyle ilgilendim 1 hafta boyunca sabah 8.30 akşam 21.00 a kadar sanayi mahallesi gibi bi yerde esnaflık yaptım çok ciddiyim 5 kilo aldım. Şöle diim sıkıntıdan akşam bişiler atıştırdıktan sonra sırf keyif olsun die gidip çöp şiş dürüm + künefe yiyodum...

Yani kilo almak istiyosan düzenli bi hayat kur kendine derim + dert etme kendine keyif al kilo aldığını düşünerek insanın sofraya yaklaşımı bile değişiyor.
he bide sanayi mahallesi gibi bi yerde çalışıp düzene soktuysan hayatını 1.5 hafta içinde 'ulan bu ne camış gibi oldum rejim yapıyım' diyebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Ballad said:
hafta sonu kilo almam gerekiodu (sporla alakalı bi durum)

192cm 93 kilo iken pazar akşamı 97.6 oldum tüm hafta sonu yediklerim ctesi ve pazar

9x mega patates
6x cheese burger
2x megacheese burger
2x tavukcheese burger
5 litre kola
6 adet işli köfte
1kg dondurma
2 paket cipso cips
3 adet topkek

ehueh isli kofte ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

şu protein tozu olayına çok karşıyım kullandım o sebepten
spor yapıyosun kas yapımında kolaylık oluyo ama o spora devam etmen gerekiyo aksi takdirde bi süre sonra yalan oluyo o kas yani uğraştığınla kalıyosun + sağlıklı olduğunuda düşünmüyorum.
protein tozu kullanma zayıf kal sağlıklı yaşa daha ii
Sosyal ağlarda paylaş

abi hormonal olduğu biraz doğru mesela ben lise 2'nin sonuna kadar bildiğin skeleton warriordum, sonra gittikçe kilo almaya başladım.

ama bi tavsiye verebilirim. bikere günlük öğününü 4'e çıkar, her yemekten sonra mutlaka tatlı ye, baklava olsun şekerpare olsun ne varsa sonra balıkyağı var haplar onlardan iç. katkı sağlıyomuş diye duydum ama tatlı olayı test edildi onaylandı.

he bide babannem şey dermiş "şişmanlamak istiyosan doyduğunu hissettiğin an 1 lokma daha ye."
Sosyal ağlarda paylaş

Pıtık said:
spor yapıyosun kas yapımında kolaylık oluyo ama o spora devam etmen gerekiyo aksi takdirde bi süre sonra yalan oluyo o kas yani uğraştığınla kalıyosun + sağlıklı olduğunuda düşünmüyorum.

protein tozu ile amino asit basmassan 3 ay degil 6 ay kassan o kaslar gelişmez bench presse yatırırlar 50 kgden fazla basamaz 10 tekrardan fazla kasamazsın en sonunda bıkarsın ne lan bu aynaya bakıyom paso aynı cılız tip gücümde artmıyo diye.

kilon yoksa bulk basıp kilo alacan omuz başlarını doldurcan antrenmandan 30 dk once 3 4 protein ve bittikten hemen sora 3 4 tane yine protein hapı ile aminoasit hapı alacan ( kg ye göre gramaj degişir) 3 ay içinde gör ozaman kolları gögüsleri omuzları evdeki herşeyi atarsın çöpe cünki omuzların kolların hicbirine sıgmayacaktır.(misal ben)
Sosyal ağlarda paylaş

rApbOyZ said:
Pıtık said:

protein tozu ile amino asit basmassan 3 ay degil 6 ay kassan o kaslar gelişmez bench presse yatırırlar 50 kgden fazla basamaz 10 tekrardan fazla kasamazsın en sonunda bıkarsın ne lan bu aynaya bakıyom paso aynı cılız tip gücümde artmıyo diye.

kilon yoksa bulk basıp kilo alacan omuz başlarını doldurcan antrenmandan 30 dk once 3 4 protein ve bittikten hemen sora 3 4 tane yine protein hapı ile aminoasit hapı alacan ( kg ye göre gramaj degişir) 3 ay içinde gör ozaman kolları gögüsleri omuzları evdeki herşeyi atarsın çöpe cünki omuzların kolların hicbirine sıgmayacaktır.(misal ben)

eyvallahta kısa süreli yaparsan body building işini protein tozu olayı harbi gereksiz bişi. süreklilik ister body building. tmm kaslar direk erir demiyorum ama ciddi bi küçülme oluyo kaslarda. mesela sporu bıraktım kollarda gözle görülür bi küçülme oldu özellikle o doldu zannettiğim adalelerde...

protein tozu kullanmam diyenler için bu peynir kaplarında kalan çöpe giden peynir suyu içilebilir. zaten protein tozlarıda o çöpe gidilen peyniraltı sularından yapılıyo spordan yarım saat önce spor bittikten max. 2 saat içinde hop bi fondip tmm bitti olay
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şekilde spor a başladım 1 ay once bayaa bi fark oldu vücudumda 63 kiloyum..ilk konustugum zaman spor hocası zayıfsın kilo alman gerekli diye kreatin,protein vs.. içeren toz verdi süt ile birlikte bir sabah bir akşam kullanıyordum kilo aldım flan ama simdi bıraktım toz u spor a devam ediyorum acaba diyorum kullanmasam ne olur ki ? kollar filan bayaa bi şişti :=) yinede calısmamın faydası olurmu ? sizce
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...