Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legendary Bow goes to a Rogue! "Drama"

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

PvE'de 2-3 ay sizi eski üye yapmaz, hala yenisinizdir. Eğer kankiş türk guildlarında oynuyorsanız nasıl yönetiyorsunuz bilemem.

ben bakmadim ama birinin yazdigina gore rogla hunterlar ayni ranktaymiş. eger o itemi, yeniydi eskiydi diye hunter yerine roga vericeksen, o hunterlarida o ranka getirmeyeceksin. trialse o şekilde kalicak. ne zamanki kendini ispatladigini düşünürsün, o zaman süper rog kankanin rankina getiriceksin onlarida..

Ayrica koskoca naxx raidlemiş kişilersiniz 3 ay full raid attandence o kadarda önemsenmeyecek bişey degil bence. 2ay casual arena yaparak ne itemlar alindigini düşünürsek..
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten hiç ağzı yanmamış bazılarının pve'de. Birden yılların main tank'ınız guild'ı satar, hunter gidip spelldamage gearı alır, neler neler oluyor bu oyunda. Birkaç gün sonra değeri kalmayacak, sadece "adı" kalacak bir itemı guildta kalması kesin olan üyeye verirsiniz.

Biz bu GM'in amacını, içini, guildın durumunu bilemeyiz bu arada. Olayın derecesini de bilemeyiz. O yüzden sadece verilere bakarak böyle yapılmalı, şöyle yapılmalı diyoruz.

@Üstteki arkadaş: Tabii ki, zaten olayın detaylarına göre değişir durum. Eğer hunterlar sağlam üyelerse, GM öyle olduklarını bile bile gidip rogue'a vermişse bu tam bir şerefsizliktir, guild dağıtma sebebidir.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
sevimliyim aslında da, oynadığı oyundaki 2 tane terimin bile nasıl yazıldığından okunduğundan bihaber olan kınaytçıların wow oynamalarına karşıyım. hadi oynadılar, böyle public forumlarda caka sattıklarını görünce nerd rage'e giriyorum.

iyi saçmalamıssın.ben sana "nerd rage" ,"public" vs gibi kelimelerin okunusunu bilmeyen ama oyun bilgisi senden kat kat iyi oyuncular bulabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
abi illidan'dan dusen 95.8 dps legedary 162.8 dps .. yuhhh aglarim lan ben hunter olsam.. silerim chari herhalde o an..

sen bence direkt kendi charini sil o bow arrow kullanmiyor yani kafadan 53 dps siliyorsun 162-53 = 109 dps'e denk geliyor(basit olarak,daha n tane olayi vardir tabi) o kadar abarti bişey deil .
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
sevimliyim aslında da, oynadığı oyundaki 2 tane terimin bile nasıl yazıldığından okunduğundan bihaber olan kınaytçıların wow oynamalarına karşıyım. hadi oynadılar, böyle public forumlarda caka sattıklarını görünce nerd rage'e giriyorum.

Kaybediyorsun dostum, sürekli saygınlığını kaybediyorsun. Seninle bu konuda aynı fikirde olan kişilerin bile saygınlığını kaybediyorsun. "Legendery" hareketler yapıyorsun ama aslında kınatycı durumuna sen düşüyorsun, o forumların jargonunu burda satmaya çalışıyorsun.

Bu forumda sahip olduğumuz en önemli şeydir "saygınlık" ve sen onu resmen çarçur ediyorsun.

Edit: Mesela ben sana cevap olarak "cümleye ilk başladığın harf büyük yazılır, nokradan sonrada büyük harfle başlanır, git Türkçe öğren önce" yazsam, nasıl iğrenç bir duruma düşersem işte şimdi sen tam olarak o duruma düşmüş durumdasın. Dahada kötüsü birde üsteliyorsun. Yazık ediyorsun, o saygınlık kolay kazanılmıyor "public forumlarda"
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Innuendo said:
@xunn: bu yazdiklarini "pve ile isim olmaz" diyen ve pveden cakmayan birisi mi soyluyor?

Naxx raidledim ben. Senin gibi gerçekten sunacak argümanı olmadığı halde çok boş konuşan insanların çok basit birşeyi beceremeyip bütün raidi wipelamasına katlanamadığım için bıraktım. Bıraktım dediğim halimle de Kael indirdim.

PvE ne zamandan beri anlaması zor bir konu ayrıca? Hiç yapmamış olsam yine anlardım, stat bilmek pve bilmesen bile bilmen gereken birşey. Susun da azıcık saygınlığınız kalsın bence.

benim sunacak bir argumanim var. bilakis 0-6 yas grubu seklinde "Çelik aynalar çekilmiş, iki gram pve tecrübesi olmayan adamlarda hemen belli etmişler kendilerini. " gibi zeka yoksunu, omru patide "lol care bear pvp arena mage QQQQQQQ" gibi post atanlarda bir arguman yok ki bos bos konusuyor.

nacizane tavsiyem git ko bolumunde gene post kasip yorunge civarinin tozunu alman. en azindan insanlarin goz zevkini bozmuyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
FreEmoon said:
Kimsenin dalga geçtiği yok. Herkez adamları konuşuyor sadece. Süper reklamlarını yaptılar adamlar. Valla bende olsam o rogueya verirdim. Resmen world first bu, öyle yada böyle bir world first (3x lagendery)

burası TR magazini değil ama. embesil guild diye reklam yapıyorsun. ha sen adın duyulsun diye ninjala baronun beygiri seni de tüm server bilir. iyi midir bu peki? ...

senin frost mage fire mage konusunda engin fikirlerini hatırlayanlar bunu da normal karşılayacaktır.o bowu hunterlar dururken rogue'a vererek adam iyi reklamını yapan bir beyinden alıntı yapıyorum ben şuan.. şimdi de yok o daha eski memberdı falan diyorsun.. ha bir de bir yerde huntera verilmesini normal bulanlarla roguea verilmesini normal bulanlar eşit sayıda demişsin, bunu da duymak bana anormal gelmedi senden? eğer hunterdan önce roguea verilmesi normal olsaydı şuan biz bunu burda tartışıyor olmazdık.. veya http://www.wowinsider.com/2008/08/07/forum-post-of-the-day-vicarious-legend/ bu tip sitelerde böyle yazılar olmazdı.. ingilizcen yoksa bir iki cümleyi sözlükle anlamaya çalış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...