Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Denovo Üye Alımı-KarazhanEU(H) Swp 2/6

uselessrogue

Öne çıkan mesajlar

Eger tahminlerim dogruysa sen Eskiden Dunemaulda bi türk guildinden atılıp sora insanları ayartarak kurdugun yeni guildinin bankasındaki itemleri alıp guildi dagitip migrate eden kisisin kendi sahsımca öyle düsünüorm cünkü kim oldugunu belirtemicek birisin ben su kisiyim diyemediginden dolayı..Eger oysan insanları yargılarken ilk basta kendin ne yaptıgını düsünerek haraket eden biri olmanı dilerdim..Hayır sunu anlamıs degilim raidler dewam ederken,item alırken hersey iyi hersey güzel ama raidler aksadıgında item alınamaması durumunda herkes kötü demek ne kadar dogru bilemiyorum..Bu bir oyun icinizde nasıl bi kin barındırıyosunuz anlamak mümkün degil diceksinki biz bu oyun icin zaman veriyoruz herkes verio ama bu insanların birbirine kin,nefret duymasını gerektiricek bisey degil..Su guild 2 seneye yakındır kurulu olan bi guild evet zamanında Mt sini kaybetmistir offtankı cıkmıstır healeri gitmistir..Ama emin ol gidenlerin cogu real hayatlarına dönmek istedikleri icin bu oyunun onlara zarar werdigini düsündükleri icin bırakmıstır ve sunu soyleyebilirim officerindan memberina insanlar birbirlerine elinden geldigi kadar anlayıslı dawranmaya calismistir..Kimse istemez hersey oturmusken böyle seyler olmasını ama dedigim gibi bi oyun yüzünden insanların bogazınamı yapısmak lazım niye bıraktın oyunu falan filan diye..Su an bu guild hala raid yapmaktadır SWP de Brutallus denemektedirde su an bu progresste bulunan 4-5 türk guildinden biridir o kadar takip etmedigimden bilmiorm öbür Türk guildlerin progresslerini daha fazla yada daha az türk guildi bu progresste olabilir mazur görün..WOTLK gelene kadar bu guild raidlere dewam edicektir ve WOTLK'lada hızlı bi progressle ilerleyip elinden gelenin en iyisini yapmaya calisicagina emin olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorante said:
Eger tahminlerim dogruysa sen Eskiden Dunemaulda bi türk guildinden atılıp sora insanları ayartarak kurdugun yeni guildinin bankasındaki itemleri alıp guildi dagitip migrate eden kisisin kendi sahsımca öyle düsünüorm cünkü kim oldugunu belirtemicek birisin ben su kisiyim diyemediginden dolayı..Eger oysan insanları yargılarken ilk basta kendin ne yaptıgını düsünerek haraket eden biri olmanı dilerdim..Hayır sunu anlamıs degilim raidler dewam ederken,item alırken hersey iyi hersey güzel ama raidler aksadıgında item alınamaması durumunda herkes kötü demek ne kadar dogru bilemiyorum..Bu bir oyun icinizde nasıl bi kin barındırıyosunuz anlamak mümkün degil diceksinki biz bu oyun icin zaman veriyoruz herkes verio ama bu insanların birbirine kin,nefret duymasını gerektiricek bisey degil..Su guild 2 seneye yakındır kurulu olan bi guild evet zamanında Mt sini kaybetmistir offtankı cıkmıstır healeri gitmistir..Ama emin ol gidenlerin cogu real hayatlarına dönmek istedikleri icin bu oyunun onlara zarar werdigini düsündükleri icin bırakmıstır ve sunu soyleyebilirim officerindan memberina insanlar birbirlerine elinden geldigi kadar anlayıslı dawranmaya calismistir..Kimse istemez hersey oturmusken böyle seyler olmasını ama dedigim gibi bi oyun yüzünden insanların bogazınamı yapısmak lazım niye bıraktın oyunu falan filan diye..Su an bu guild hala raid yapmaktadır SWP de Brutallus denemektedirde su an bu progresste bulunan 4-5 türk guildinden biridir o kadar takip etmedigimden bilmiorm öbür Türk guildlerin progresslerini daha fazla yada daha az türk guildi bu progresste olabilir mazur görün..WOTLK gelene kadar bu guild raidlere dewam edicektir ve WOTLK'lada hızlı bi progressle ilerleyip elinden gelenin en iyisini yapmaya calisicagina emin olabilirsin.

Hangi guild ve ben kimin guildidnden atılmışım ?
Boş konuşmaya gerek yok herşey ortada camiyi çalan kılıfını uydurur misali gerçekleri soylnmesindne hoşnut olmayan bir guildten bahsediyoruz.Madem çok dürüstler çıkar birtane officer yazar şuraya soylenenlerin yanlış olduğunu boyle şeylerin kendi guildlerinde olamdığını .

Görücez ileriki günlerde şuan guildte olupta sdaece drop bekleyip dkp burn yapmayı bekleyen adamarın çıktığında yine aynı kanıdamı olucaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

lol noluyo leyn
ne bu şiddet bu celal sana yok ırkıma yok....

eski dostların bu şekil birbirine düşmesi ne acı ama eninde sonunda oluyor bu neden çünki herkezin birbirinden bir çıkarı var bu oyunda tabi bu çıkarlar çakırşırsada manzara ortada yaklaşık 3 senedir bu oyunu oynuyorum bu entirikalar sadece dunemaulda olur sanırdım ( şaka şaka ) ama heryerde oluyormuş yeterki yol alın biri pacanıza yapışır.

for The horde

Ulubatlı
Sosyal ağlarda paylaş

Shal kimsin sen bi açıklasana, madem adamların kirli çamaşırlarını ortaya çıkarıyorsun, söyle de kim olduğunu da öğrensin herkes. Guildteyken neden sustunda şimdi konuşuyorsun?

Benim Denovo ile uzaktan yakından alakam yok, ama buraya gelipte adamların recruit başlığını karıştıryorsan kimsin söylemek zorundasın. Söylemiyorsan söylediklerin tamame onların bahsettiği gibi kuyruk acısından demektir kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Zelgath said:
numberten said:
said:
Eger tahminlerim dogruysa sen Eskiden Dunemaulda bi türk guildinden atılıp sora insanları ayartarak kurdugun yeni guildinin bankasındaki itemleri alıp guildi dagitip migrate eden kisisin

Eğer oysan zaten öl buraya yazı filan yazma.

O zaten, billahi o :)

Hangi guildten atılmışım ?Hangi guildin banksından ne almışım sizler ancak çamur at izi kalsınla konuşan adamalrsınız.

Kurduğum guildi dağıtıp banaksından iteam alcak kadar aciz adam değilim .Kurduğum guild 5 ay emek verip sıfırdan hiçbir beklentim olmadan emek verdiğim yerdir.Oranın Kapatılması guildte bulunan bir takım insanaların kendilerine yeni guild kurmaak istedikleriden dolayı kapatılmıştır .Banksında bulunan butün itemları officer kadorsu ve kalan birkaç memeber tarafıdan dağıtılmıştır.

Hatta o guildi kurdugumda dagılmasına Neden olan Arkadaşlar Destination guildine gidip aynı şeyi orda yaptılar Toplu halde çıkıp yeni guild kurdular.

Burda birilerini suçlamak mı istiyorsunuz elinizde birebir konu ile ilgili veya alakalı birşeyler warsa ona göre yazın .
Sosyal ağlarda paylaş

Madem guild banksı Konuşuluyor Denovodan başlıyalım .Guildte bulunan memeberların ihtiyacı olan recipe neden verilmiyorda kırk dereden su getirilip adamın yetersiz olduğunu yada o an raidte olamdığı soylerek verilmemek üzere konu kapatılıyor. Arkasından Ah de sattıklarını ve bu arkadaşın raid dahil artık oyuna girmediği.Buna benzer 3 recipe daha satıldı yaklaşık 15 k dan tanesi onlardanda hiç haber yok . sadece bu arkadaşa verilmeyen recipe diğerlerinini tepkisisnden dolayıı recipe satıldı herkeze 300 g dağıttılar 9 k kadar bir para dağıtılmış.Bu guildin çokmu ihtiyacı wardı 50 k paraya? Oyuncu memenuniyetimi daha önemli yoksa guildin banksımı. Acaba düşen recipe kendilerinden birine lazım oldugunda aynı şekildemi yapacaklar.chest recipe düştüğünde neden o an raidte olmayana dama bir şekild everiliyorda bu arkadaşımıza vermiyolar ve Ah de satılıyor.(Buna karar verende Sp class master daha once guildte MT ile tartışmasından sonra tartışmada demiyelim arkadaş sadece dropu olan bosslara gealdğindne bunu soyleyen MT ile ters düştüler ve adam çıktıktan sonra hepmizi ventten attı )Böyle bir class masterın buna karar verebilmesi komik.Ne hikmetse MT olana arkadaşımız real life sorunlarından dolayı oyunubıraktı ve ardından wowturke accc satılması için koyan SP (gardiya) tekrar guilde alınarak classs master yapıldı .Milletin tepkisini çeken ve bu tarz işleri devame ttirena dmın tekrar Class master olrak alınması onun Guild masterın çok yakın arkdaşı olduğuna bağlıyabiliriz.

Bankadan alınan gemler ve enchant malzemeleri bunlarda satılıyor ama nereye gidiyor bu paralar daha belli değil .Bugüne kadar 1 officer haricinde farm yapıpta railer için flask vs gibi şeyleri toplayan başka dam yok hepsi kulandıkları mark of illidariler ve diğer malzemelrden guild banktan .

Toplanan para nereye gitti neden dürekli konusu açıldığında geçiştiriliyor ve bunu soyleyen adam kötü ilan ediliyor.

Guildten ayrılıp venti Kapatan officer Arkadaş neden tekrar guilde alındı?

Kimlere ne küfürler edildi onları isterseniz siz açıklayın yada ss mi koyalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

shal said:
Lorante said:

Hangi guild ve ben kimin guildidnden atılmışım ?
Boş konuşmaya gerek yok herşey ortada camiyi çalan kılıfını uydurur misali gerçekleri soylnmesindne hoşnut olmayan bir guildten bahsediyoruz.Madem çok dürüstler çıkar birtane officer yazar şuraya soylenenlerin yanlış olduğunu boyle şeylerin kendi guildlerinde olamdığını .

Görücez ileriki günlerde şuan guildte olupta sdaece drop bekleyip dkp burn yapmayı bekleyen adamarın çıktığında yine aynı kanıdamı olucaksınız.

Offıcerı gec ben yazdım poınecım lol...
Sosyal ağlarda paylaş

SHAL

arkandayım dostum sen olmasan bunlar karazhan serverında soymdık member bırakmıyacaklarmış tüü kaka denolar.

Bazı durumlarda dönüp arkanızı gitiğiniz yere bir daha dönüp bakmayın her geri dönüş size acı ve sinir verir.Oyundada hakmış hukukmuş yazarmış cizermiş aramayın keyif aldığınız ana kadar oynayın baktınız sarpa sarıyor esc log off merhaba hayat.
Bu şekil davranılmasa Bİz OYUNUN TERÖRİST kısmını oluştururduk Kİmleri yedirdik içirdik giydirdik hepsi adam oldu şimdi...Bir suçlu biz kaldık
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olduysa brutallus denemeleri ve first kill sonrası oldu officer konusmaları healerında kurdugu kanala sızdı ve bakın bakalım eski kadrodan bi tane healer kaldımı hepsi uyduruk nedenlerden cekti ha aranızda 1 healer var 3 maymunu oynamaktan baska bişi yapmıyor.Ben cekerim giderim böle iş mi olur küfür hakaretleri duyunca ettigi laflar böle olan kişiler simdi officer olunca yok öle bişi olmadı demekten baska bişi demiolar.Hatırlarsınız aylar önce machet guildten beni kickleyince ettigi eski küfür nedeniyle özür diledi ama sonrası officer kanalından ana avrat kim önünüze gelirse hakaret etmeleri bize sızdı kasıtlı olarak sızdırdılar.

Office kadrosu bt raidlerinde memberlar itemlensin diye raide girmiolar diyen özgün anca kendini kandırırsın. Bursa tayfası ne hikmetse council ve illidan önüne aniden online oluo. Ben 4-5 saat boyunca raid yapacam ve replace edilecem yok öle olay nerede emekler.Bursa Tayfası cafe zevkine dota atsın ben orda kan ter icinde kıcım sandalyeye yapıssın

1 yıldır guildte kaldım hangi officer bi gün farm yaptı görmedim raid sırasında online raid bitince offline olan kişilerin raid gereksinimi nereden nasıl karsılanıo daha aklım almıo. Ha cevabınıda verem guild 3 adet swp repicesi satıldı cok yüksek goldlara ortalama bi 30k gold elde ettiler ama memberlarına lazım olan repiceleri sattılar.Guild banktan onca enc/gem cekimi yapılıp ah ta satıldı. Bu goldlar nerede diye sordugumuzda bütün officerlar bende deil bilmiom demekten öte gitmedi.

Eski denovolıların vente adı gecince ana avrat söven isminin dahi vente gecmemesini istemeyen officerlar ne hikmetse 3-4 hafta önce beraber bu kişilerle 1 hafta tatil yapıp denovo üyeleriyle dalga gecerek konusmaları ve tekrar bi araya gelme isteklerinide duyduk 1.sahıs kişilerden

Poinenin Kick olayına gelirsek Orcun abi ile birebir konustum.
Arnonum gchatten 10 saat boyunca böle yapmıs şu şöyle olmuş demelerinin hepsi sadece bi karalamakmış.Orcun abinin hicbir ifadesi sölenmedi ve tam tersine söylemiş gibi yaptılar

Denovo=Cengiz ve Bursa Tayfası=Gold
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla Poine, dkpsi olmasına rağmen ve düzenli olarak raidlere katılmasına rağmen, officerlar ona haksızlık yapıyorlardı. dps warriordu hatırladığım kadarıyla, sırf bu yüzden ondan kötü gearlı rogueları alıyorlardı raidlere ama onu çağırmıyorlardı. sinirlendi tabi doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

bırakın hocam şu oyunu...ben bıraktım mutluyum neydi ya o öyle yok bi daha başlamam (hele bi öss geçsin).

yok yani onca saatini harcamak normal bişi diilmiş hakikaten insanı asosyalleştiriyo. git bi yerde çay iç fasıla git gezmeye tozmaya git yok! neymiş efendim akşam raid var. ulan bi ara dışardayken 'eve gitsem de wow oynasam' diye aklımdan geçiriyodum
Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz elinizi vicdanınıza koyun sıfırdan item alan bt progressini bi gecede gören bi ton adam bulundu içimizde.. arkadasın biri poine den kötü gearlı rog yazmıs açıklıyım poineden kötü gearlı rog yoktu hepsi iyiydi bu dps meterlar tarafından kanıtlanmıstır. ayrıca su item mevzusu bana çirkin gelio biz degilmiyiz düşen itemleri aramızda konusan biz degilmiyiz sıfırdan kaç tane tank healer dps yapan, çok bişe istemedim gördügüm herkese söyledim cıktıysanız cıktınız bizi karalamayın sizin yasadıklarınızı herkes yaşayacak die bir kaide bulunmuyor.. warmon yazmış consul monsulde online olan die bnde 2 tane daha resto druid gelince consulde online olmaya başladım onlar oyuna iyice ısınsın progressi görsünler diye ama şölede bi mevzu war adam geçen sene full raid yaptıgından dolayı yorulmus olabilir ve farmdaki bosslardan gelip hak ettigi first killinde hayvanlar gibi emegi oldugu bosstan drobunu alır ve bu bncede ters bi durum degil. ve son olarak eger ugur bu 3 maymun lafını bana söylediysen sen beni yanlış tanımışsın ve bende seni. bu arada size sızdımı bilmem officer oldugum ilk raid gününde ziyayla tartısıoduk ve cengiz 2 mizede sövdü. siz herşeyi bütün bu denevo olayını yanlış anlamışsınız, keşke geriye dönüp o sorumlulugu size verselerdi sonumuz ne olurdu. yoruldum bu mevzular hakkında bişe okuyup konusmaktan.. ( herşeyin ötesinde guildden cıkan her insana verdigi emekler için ''kendi adıma'' teşekkür ederim umarım dilediginiz ortamı wotlk da bulursunuz ama denovo lich kingtede devam edicektir buna eminim 10 kişilk casual bi guild dahi olsa..) bu mevzular için kusura kalmayın olayın yabancısı insanlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...