Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teyp tavsiyeniz

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Çalışmayan sol arka Nokia hoparlör ve soğukta olmayan kaseti çıkartmaya çalışan Audi Gamma teybim artık deli eder oldu beni. Sizden ricam, ucuz yollusundan, bass vururken ciğerlerimi boşaltmaya kalkımayacak, orta karar giriş seviyesi tabir edebileceğimiz arka cam önüne 2 adet hoparlör ve bir de CD/MP3 çalan bir teyp tavsiye etmenizi rica ediyorum.

Beklenenler:
Toplam 400 YTL'i aşmasın, hatta 300 :P
Teybin kafası CD için açılmasın, slot gözüksün.
Kan kırmızı aydınlatması olsun teybin.
Ses azalt/arttır çevirmeli tip olsun.
Mümkünse ses düdüğüne basarak teyp açılsın, ayrıca cücük bir düğmesi olmasın.
Okunaklı bir ekran kâfi, grafik ve renk gerekmez.

Kapı içlerine dokunmak istemiyorum şimdilik, uğraşamam, bütçe ayıramam. NAS vs objektif gibi bir rekabet var zaten kafamda, teyp aradan çıkarsa çıkacak :P

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

para elımde sole bı sıstem var

pıoneer teyp (kaset.Sarı renktı sanırım) + 6 lı bagaj cd (mp3 calmıyor ) + anfı
kolon da var aslında ama onları satma taraftarı degılım pek
ayrıca Kenwood teyp de var ama cercevesı eksık ses de nedense randuman alamamıstım bu teyp den

dusunursen fıyat belırleyelım verım sana kenwood kolanlarla cok ıı ses alıyordum aracı satısa cıkarttık dıe soktum bunları
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
dieevil said:
para elımde sole bı sıstem var

pıoneer teyp (kaset.Sarı renktı sanırım) + 6 lı bagaj cd (mp3 calmıyor ) + anfı
kolon da var aslında ama onları satma taraftarı degılım pek
ayrıca Kenwood teyp de var ama cercevesı eksık ses de nedense randuman alamamıstım bu teyp den

dusunursen fıyat belırleyelım verım sana kenwood kolanlarla cok ıı ses alıyordum aracı satısa cıkarttık dıe soktum bunları

Kasetli istemiyorum, bagaja kadar kablo ile falan uğraşamam. O sebeple resimdeki gibi birşey olabilir. Kaça bu abiler :)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

resmi verilen teyp bizim eski arabada vardı. - olarak bişeyini görmemiştim ben.
ama aynı teybin aux çıkışı yerini usbli olanı vardı bence usblisini al.flashdiske ataratar dinlersin cd le uraşma derdi yok.
bide açma düğmesi ses şeyine basınca açılsın demişsin.bu öyle değil. ses şeyinin sağ üst tarafında kırmızı düğmeyle açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Para orjinal araba teybi gibi bişey tarif etmiş hatta kırmızı ışıkları dışında benim arabadakinin aynısı :p ama öylesinide zor bulursun yaa naber.

Bence MP3 çalsa dahi CD yerine USB veya SD ile fln çalışabilen bişey tercih etmelisin. CD yazmak külfet oluyor birde cdyi açık bırakıp ardarda ekleme yapılamıyor -bende böyle- ben CD-RW ile çözdüm bu problemi ama USB olsa tek şarkı bile atılabilir çok daha pratik olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
Vodan said:
Böyle gizli kapaklı konuşursan millet değişik anlamlar çıkarabilir beyfendi

Aa, evet! Şimdi uzun ve detaylı bir olay olduğu için anlatılmaması forum bütünlüğü açısında daha önemli, ayrıca PIC MIC tarzı terimler ortamı gerebilir de. Başka bahara anlatırım.

EOS'uma uzanan ellere LED... :P

Ağırlıklı radyo dinleyen biri olduğum için USB pek önemli değil ama fiyat farkı az ise neden olmasın :D

Esas soru; Audi'de radyo normal DIN slottan daha geniş. Solundaki ve sağındaki boşlukları nasıl kapatırım???

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Teyp dedinmi Alpine'dan kralı yoktur. Bende bu var CDE-9870R Media Markt'tan aldım. 200 milyona bildiğin zararına satış yani 7 ay oldu alanı stocklar sınırlıydı ama 2 ay önce yine gittiğimde azda olsa vardı. Bir bak istersen beylikdüzü media markt'a . Dünya kadar çeşitte var . araba ses sistemi satan gördüğüm en büyük ve çeşitli elektronik mağaza beylikdüzü media markt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...