Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patiler nerede oynuyor?

karakedi

Öne çıkan mesajlar

patiler neredesiniz? hangi servera giriş yapacaz, yine ayrı ayrı serverlarda takılmayalım, bir seferde bir oyunda aynı serverda buluşalım. (hoş aslında serverlar farjklı olunca benim serverim daha iyi gibisinden kavgalar cıkıyor pekde heyecanlı oluyor ama ne bilim bi seferde tek bir yerde buluşsak iyi olur gibime geliyor.

birde aranızda elf hatun varmıdır, varsa oyunda tanışalım, malum mart ayı.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
while($i<40) { echo "Bi gün Deniz Seki ile tanışacam"; }
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum Requirements Recommended Requirements
CPU Pentium 3 800MHz or better Pentium 4 1GHz or better
RAM Higher than 256MB Higher than 512MB
Graphic Card GeForce2 or better
3D graphic card Geforce4 Ti or better
3D graphic card

oy oy oy oy bende gaza gelip oyunlarımı silip 5gb yer açıp dl yapmaya başlamıştım 32mb tnt, 200mb ram ve p3 550 ile nasıl oynıcaksam artık heh :lol:[signature][hline]Blackice a.k.a Blake
Mail | MSN
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle kesın belırlıyelım benım download yuzde 90 larda 2 gune orda bılın benı :)
bırden fazla char acılıyorsa elf hatun acmayı dusunuyorum wallpaperdakı gıbın aynı deedlıt e benzıyor :)[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

bartz

bu arada oyun cok garip
bu makineyle swg oynadıgımda yamuluyorum 1-2 saatte

9-10 saat hiç kesintisiz oynadım halen ram cillop gibiydi
superde grafikleri var yani oyunun helal valla adamlara ( gerçi çok kalabalık yerlerde kasılmalar oluyo ama swgye kıyaslarsam devede kulak misali )[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

Beta bas vuruma yanıt gelsin hele bi bende 'Virus' un olduu yere atıcam kapaa :)

Elinde account name password olan varsa beni bunalimlardan kurtarsin versin akıyım yanınıza :)[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Durlag'cım hergün kontrol ediyorum mailleri belki gelmiştir diye bana :) hele bir gelsin sana vericem hemen.
Biz bir orca takıldık gidiyoz öyle dart john ben heh.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...