Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cinsel organlarını asma kilitle kapatacaklar !

Pikachu**

Öne çıkan mesajlar

Masaj salonu sahipleri,fuhuş yapılmasını engelleyemeyince ilginç bir çözüm buldu!

Dünyanın en kalabalık Müslüman nüfusunun bulunduğu Endonezya’da masaj salonu sahipleri, salonlarında fuhuş yapılmasının önüne geçemeyince ilginç bir yola başvurdu. Masöz olarak çalışan kadınların pantolonlarına kilit vuruldu. Java Adası’nda bir salon sahibi tarafından başlatılan bu uygulama, televizyonda yayınlanınca ülkenin geneline yayıldı. Sabah işe gelen masözler, işe başlamadan önce pantolonlarını kilitliyor. Anahtarlar salon sahibinde kalıyor.

Tuvalete gitmek için izin şart

Tuvalete gitmek isteyen masözlerin ise, patronlarından anahtarı bir süreliğine kullanmak için izin almaları gerekiyor. Salon sahiplerine göre her ne kadar salonlarında fuhuşa izin vermeseler de bazı kadınlar, erkeklerle anlaşarak odalarda fuhuş yapıyor. Ancak bu önlemlerle fuhuşun önüne geçebiliyorlar. Kadın Hakları Bakanı Meutia Swasono, kilitlerin kadınlara hakaret olduğunu ve uygulamanın çağ dışı olduğunu söyledi. Endonezya’da 207 milyon Müslüman yaşıyor.

‘AMACIMIZ KIZLARIMIZI ERKEKLERDEN KORUMAK’

Java Adası’nda bir masaj salonu işleyen Frangki Setiawan, “Çoğu erkek müşterimiz masajdan sonra oldukça yaramaz olabiliyor. Bizim amacımız kadınları değil erkekleri durdurmak. Kilidi gören erkek, yaramazlıktan vazgeçiyor” diye konuştu.

ahaha süper bi çözüm
Sosyal ağlarda paylaş

patiler kilit fln çözüm deil.ben bişi duymuştum ne kadar doru üniversite efsanesi olabilir.bir hapishanede yanyana olan koğuşlarda birinde kadınlar diğerinde ise erkekler varmış.malum duvarı delmişler artık muahhhhhh.delik olan yerede kadın posteri fln asmışlar.yani çözüm değil bence o adada cinsel isteği arttırıcı gizli bişi var yada spor salonunda annamadm.şeytan girmiş onlara :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman tüm stilleri tek tek yazalım, hangilerini unutmuşlar aralarından ayıklayalım olur mu?

demeye çalıştığım daha yeni seviyeyle ilgili bi tartışmadan gazi olarak ayrıldı pati alemi yenisini yaşamayalım diyoruz. gerçi sen şehit düşenlerden olabilirsin o ihtimalide göz önünde bulundurmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

gayet şaka amaçlı olarak açılan Emoları seviyorum başlığının nereye gittiğini hep beraber gördük. ben sadece temennimi söylüyorum inşallah benzerini 1 gün sonra yaşamayız. ayrıca kahramanlık felan ne diyosun birader demekki geçmişte yaptığın bişeyki, basitçe bi uyarıyı bile hemen öyleymiş gibi algılıyorsun. neyse kişisel kavgaya lüzum yok. suyu çıkmayacaksa geyiğe bende varım. anlayan anlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...