Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Utopia: Age of Glory

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Web Based strateji, kan, dehşet, ihtiras, ihanet vede sosyal aktivite oyunu Utopia nın yeni age i bugün başladı tüm sven ve sevmeye niyeti olanlara duyurulur oyunun açıklamasını bilimum alimler zamanında yazmıştı buna bağlı olarak üşengeç bir insan olduğumuda göz önünde bulundurursak adresi vererek sıyırıyorum yakayı

Utopia[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

aman diyim dial-up'lar hiç denemesin, canınıza okuyor faturanın. öyle "günde 2 kere 3-5 dk baksan yeter" diyorlar baştan tuzağa çekmek için, (nerdesin lasaaaaaa) :-p sonra kendini saatlerce utopia angel'da hedehödö kalkülatöründe en gaydırıguppak şeyleri hesalaplarken buluyorsun. bir savaşta gankbank olup "yeterin uleeen" diyene kadar da bırakamıyorsun..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

her gün bakmak zor oluyor..
ordan oraya kosturup dururken unutabiliyorsun veya o 2dk bakmak bile gözüne büyük geliyor..

bir de düsman bulma olayi var tabi..
düsman bulmaya da ayri üseniyorum, tek tek bul adamlari dene büyüyle özelliklerini ögren angel'a yolla onla arastir..
off off :)

isi olmayanlar için güzel ugras ama..[signature][hline]YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

Harika oyun, tavsiye ederim. Ben bu arada Genesiste de bir account açtım, ona da kasıyorum bir yandan. (Bir Gen, bir BF VEYA WoL acc almak legal, sadece hem WoL hem BFdan aynı anda acc alamazsınız, yani en azından Mehul uyandığında kötü olur alırsanız).

Revolution başlar iken önceki age yeteneksiz bir monarchımız ve bolca inaktifimiz olduğu için BFdan WoLa atmıştı bizi Mehul, ama geçen age gösterilen ortalamanın üstü performans (16 prov ile bitirdik ama 8,5 mil nw vardı 2 ww yanında) -ve muhtemelen Mehulun server shuffleı =P- nedeniyle BFa dönmüş bulunuyoruz kdca, mutluyuz gururluyuz.

Şimdiki provincelerim;
8:42 BF, Mt. Olympos, Temple of Athena
4:27 Gen, Happy Joy Joy, Mythlond - Bu Happy Joy Joy tam anlamıyla bir ghetto ehe, ama dranın da burada provincei, pek eğleniyoruz ;]

Agelerdir Dwarf oynuyordum ben hep, warrior, war hero ve general alırdım pers olarak. Bu age Elf / Sage oldum, bakalım ne yapacağız. Karışmasın diye her iki serverda da elf sage oynatıyorum, güzel gidiyor, faydalı bir kombinasyon oldu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

wol da 9:33 deyim
kd de tam bi power struggle vardı
az kalsın civil war başlatıodum ama adamlar olmadı

genesis de sistem karışık biraz, mehul dengeleri bozmaz diye dusundugu seyleri direk uygulamış, uygularsam evi basarlar diye dusundukleri icin genesis de yeni age i beklemiş heralde
biz wol&bf nin yeni setting gibi düşünerek girdik, komik oldu :D

bi de ben guya supermage olucaktım
baktım irade dışında 28% armoury, 50% bank yapmışım; yine attacker olalım bari dedim :P[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

LOL size zavallı genesis teki ghetto muzdan beter bi kd olan wol kd mi tanıtıcam haha

** Networth per Acre **
1. kewl d00dz R US [AV] - 100.5gc
2. AKOsiALBERTpalagMO [DW] - 97.33gc
3. hetrosexuals r us [AV] - 92.23gc
4. wiccan worlds [OR] - 92.11gc
5. BastaKawBERTKurogMi [OR] - 87.48gc
6. Samarcanda [EL] - 87.46gc
7. ColAyawColMaluoyKa [OR] - 86.65gc
8. DiliKoKaLagInUsahay [OR] - 82.5gc
9. Ragnarok Adik R us [OR] - 82.02gc
10. Sorrow Wizards R US [EL] - 81.44gc
11. Colombia [DW] - 78.55gc
12. killer human [HU] - 75.57gc
13. Chaotic Darkness [UD] - 72.28gc
14. WaGyuyKlaroKaistorya [HU] - 71.56gc
15. Meleth [FA] - 68.79gc
16. DRAGOONS R US [EL] - 68.04gc
17. Fire Pit [DW] - 64.62gc
18. Ultimate Empire [DW] - 62.43gc
19. ELF MASTERY [EL] - 61.76gc
20. PRINCE ALBERT [HU] - 61.3gc

ben 1. yim npa da o derece haha[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

Lol bone görende bizi bütün gün evde yatıoz zannedecek hehe bende çalışan bir insanımda günce 4-5 defa login oluorum üşeniom desene sen şuna :P

Bu arada geçen agede noob olarak feci başarılı bir performans gösterdikten sonra (Cümle alemin aha sağılacak inek diye gördüğü Human ırkı ile T/M oynama gafleti) doğru ırk ve profession seçerek Faery Rogue oldum. Mutluyum geçen agedeki krallığımda kaldım pek eğlendiğim çoğuyla dost olduğum adamlar vede çok uyumlular. Bu arada aynı kudurup "bi tane daha account istiorum beeeeahn" buhranını geçirip bi tanede Undead General açmıştım Genesis in age inin başında orayada alışana kadar çatladım fakat bugün daha yeni başlayan savaşta war meter ı sonuna vurdurduk retal yemeden 240 acre capture ile (1200 acreyim) pek güzel oyun deneyin bence bir kere mutlaka.[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

lol bir türlü prince yapamayan ve her age çalışan ben,gene bu age'de prince peşindeyim,üstelik 9 age sonra tekrar wol'e düşerek :D
wolde 20.18 you are my star
genesiste 9.16 Who likes my hammer
olarak beni bulabilirsiniz
çok pis t/m oynarım utanmam :D

bu arada dralnu;age yeni başladığı için nwpa'lar az olabilir ,1-2 hafta sonra da bu durumdaysalar yalnız,durum kötü demektir :D

[Bu mesaj Elcid tarafından 27 Mart 2004 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2002 yazında oynuyordum bu oyunu, adadayken bile nete girip oynamak zorunda hissediyordum. En snunda yeter leenn dedim tatile çıktım seçeneğini işaretledim bıraktım.
4 tane midi eşliğinde saatlerimi yedi bu oyun.
Kings of chaosta öyle eşşek gibi fortress yaptım ajan bastımda noldu : )

Bir yerden sonra ömür törpüsü oluyor bunlar[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe :)

ne özellikler var bu yeni çağda ben 2 sene evvel oynadıysam bayağı değişmiştir. O warmeter a bayılırdım tatlıydı baya.
Sonra büyüler filan vardı galiba. Krallığı koruyan büyüler yapıyordun (yoksa koc ta mıydı) sonra şehirleri geliştirmeye kasıyordun güzel şeyler bunlar tabi ama savaşlar için adamlarını yetiştirmen tuzluydu biraz.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

bizimki sizinki gibi boş aktiflik değil efenim
jk3 dahil oyunlarda başarı gösterdim ben
ama sen.. dökülüosun
ehaua
neyse yat kalk utopia angel a dua et en azından işlemleri doğru yapıosun ahuau[signature][hline]*! gladyatörkenk olur*
ez lov ez yu go uuuuvv vuuuuuvv
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...