Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aptallığın sınırının olmadığını anladığımız anlar

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

sanırım o arkadaş, ürünün açıklamasının hepsini okumamış, sipariş ettiğinde bardağın buz olarak geliceğini sanmış. çünkü ilk bakınca öyle gibi anlaşılıyor. ürün sonuçta buzdan bardak :)

sonuç? yine evrenin ve insanoğlunun aptallığının sonsuz olması :) ilkinden okadar emin değiliz tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
buz kalıbına su dolduruyoruz, peki buzluktan cıkartınca içi su dolu olarakmı çıkıyor yoksa sadece bardak kalıbı olarak mı çıkıyor?
yani kalıptan çıkardıktan sonramı koyuyoruz içeçeğimizi? ben su doldurup bardak kalıbı yaptıktan sonra çıkartıp içeçeğimi doldurmak istiyorum böylemi yapıyoruz? videoda hiçbirşey anlaşılmıyo

buda fenaymis..
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:
Xenocide said:
Ardeth said:
"how do you make that backwards b"

geldi aklıma

bunun fake olmasını isterdim gerçekten... o artık epic ötesi ultramegahiper bişey yani kelimeler yetmezki ona.

ben bunu bilmiyorum=(

d-_-b

bunun gibi bişey yapmış elemanın biri. diğeride sormuş. "how do you make that backwards b"

oda cevap vermiş. "it's called d"
Sosyal ağlarda paylaş

Quibble said:
said:
buz kalıbına su dolduruyoruz, peki buzluktan cıkartınca içi su dolu olarakmı çıkıyor yoksa sadece bardak kalıbı olarak mı çıkıyor?
yani kalıptan çıkardıktan sonramı koyuyoruz içeçeğimizi? ben su doldurup bardak kalıbı yaptıktan sonra çıkartıp içeçeğimi doldurmak istiyorum böylemi yapıyoruz? videoda hiçbirşey anlaşılmıyo

buda fenaymis..

harika yhaaa:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...