Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nası forum

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Dynun said:

Sınıf Başkanları Banyosu
.Sınıf başkanlarının kullandığı ve küvetini geniş bir havuzun oluşturduğu bir banyodur. Havuzun kenarlarında yüz kadar musluktan farklı koko ve renkte ferahlatıcı sıvılar akar.SıNıf başkanları dışında öğrenci görülürse cez alır.

auhsauhduashd bu nelan altıma sçtm yeminlen
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Sınıf Başkanları Banyosu
.Sınıf başkanlarının kullandığı ve küvetini geniş bir havuzun oluşturduğu bir banyodur. Havuzun kenarlarında yüz kadar musluktan farklı koko ve renkte ferahlatıcı sıvılar akar.SıNıf başkanları dışında öğrenci görülürse cez alır.

Abi o zaten öyle ki? Kitapta..
Sosyal ağlarda paylaş

Shannon o gün çok mutluydu. Josh ile o gün güzel vakit geçirmişlerdi. Josh onun için çok ayrıydı. Shannon yavaş adımlarla evin kapısını açtı ve odasına doğru ilerledi ses çıkarmadan odasına girebilmişti genelde birşeyler kırar ses çıkartırdı. Yatağına yatar yatmaz Josh u düşünmeye başlamıştı. Shannon her insanı kolay kolay sevemeyen birisiydi genelde mesafeli davranırdı. Ama Josh öyle değildi. Shannon bunları düşünürken koridordan bir ses gelmişti. İlk önce odasından çıkmayı düşünmezken ses tekrarlanınca kendisini çıkmak zorunda buldu siyah sabahlığını giyindikten sonra eskimiş olan kapı kolunu çevirdi ve açtı.

abi RP dersanesi değil mübarek gizli adult forum
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Dynun said:

Sınıf Başkanları Banyosu

nebleyim lan yıllar önce 4 kitap okumuştum. Hiç bilmeyenin gözüne biraz çarpık ilişki geliyo :p HAdi banyoya girelim utku. bişeyler konuşucam ginaly
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
nileppezdel said:
Dynun said:

Sınıf Başkanları Banyosu

nebleyim lan yıllar önce 4 kitap okumuştum. Hiç bilmeyenin gözüne biraz çarpık ilişki geliyo :p HAdi banyoya girelim utku. bişeyler konuşucam ginaly

ulan bana bunları sen okuttun dimi. hey allam ya neler okumuşum, of allam hayatımdan neler eksildi kimbilir, dinan bitirdin beni, negzel o zamanlar metal gear solid oynardım, pentagram dinlerdim, hayata karşı bi duruşum vardı, azıma ettin lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...