Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection için adam lazım

Bone

Öne çıkan mesajlar

Evet konu bu, gelmek istiyenler bana özel mesaj atsın. Adam topluyorum.

İddiali ve takım ruhunu sürdürebilecek adamlar lazım.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 26 Şubat 2003 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt nası bişi tam annamadım[hline]Nukem_Verite, 24 Şubat 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
itiraf ediyorum reha bey pepeleği ben hekledim :lol:
Bunun üzerine hemen sazan gibi atılan Ahmetboy, 24 Şubat 2003 13:42 tarihinde demiş ki:
adi herif bilkiyordum!!!
GERİ VER ÇABUK !!! YOKMU Bİ YETKİLİ BULDUK İŞTE HACKLEYENİ!!! ADİ UTANMIYONMU SEN

Arada 2 mesaj var..
arcane, 24 Şubat 2003 14:10 tarihinde demiş ki:
Ahmet koş sen tut ben vurayım koş koş !
Bunun uzerıne ahmetboy 24 Şubat 2003 14:12 tarihinde demiş ki:
nası koşayım abi internetteyiz?

[Bu mesaj flyblast tarafından 26 Şubat 2003 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

flyblast imzan süper, ama uzun değil mi? :)

Ben avp dışında FPS netten oynamamaya yeminli olduğum için, zaten oyun oynamıyom bu aralar, boş boş oturuyom onun yerine :)

Ama bi klan kurarsanız iyi olur yani[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu clanmış bilmemneymiş, çocukça geliyor bana.
Yok hırslanıp maçlar yapmakmış, puan tablosu v.s.v.s.

Onun yerine adam gibi 15-16 kişi birleşir. Devamlı oyun oynanır. Birbirine eşit en iyi takım çıkarılmaya çalışılır, ki bu 5-6 oyun sonra sen onlara geç, sen bize geç şeklinde belli olur, ve zevk alınmaya bakılır.

Öbür türlü sanki şampiyon olmaya kasan bir grup velet varmış gibi görünüyor nedense uzaktan.[hline]
Ethernass..
Oyuncuların geliştirdiği dünya..

www.ethernass.com
Sosyal ağlarda paylaş

küfür etmeyen terbiyeli, takım ruhuna sadık olacak ve geliştirebilecek her adama açığız.

klan [=o=] olcak tahmin edebileceğiniz gibi.

sadece 2 adam görünürde şu an...[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

NS'de klanın bir çok avantajı var.

Mesela takım içinde oyuncular birbirini daha iyi tanır.
Böylece oyun içinde taktik oyununuz sayesinde, oyun kazanmanız kolaylaşır.
Klan içinde roleplaying şartı konabilir.

Klan böyle kötüdür, şöyle kötüdür diyorsunuz ama, takım içinde bir birlik olmadığı için, sinir kirizi geçirdiğim, habire yenilmekten sıkıldığım çok oyun oldu. Düzgün bir oyun oynama imkanım olmadı pek.

Klan, oyuncular arasında bir birlik sağlar. Böylece oyunu daha ciddi oynarsınız. Sonuçta oyunun tadına daha çok vararsınız.

Nothing2Lose lakaplı arkadaşla oynarken, sanki gerçekten marinemişim, sanki gerçekten alienlerın hive'ını ele geçirmeye çalışıyorduk gibime geldi. Ama şu an sananedeki oyuncular, frag uğruna oynuyorlar. Takım içinde bir birlik olmuyor. Bundan dolayı sıkıcı oyunlar geçiyor.

Klanlar artarsa, oyunun zevkinin artacağına inanıyorum.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

Marine olmanın zevki bambaşka canım.

Fakat çok denyo var şu sıralar.. Sırf adamlar NS 'i CS mantığında oynadıkları için Alien takılıyorum şu sıralar..

En azından Alien'lar kendi başlarına bir şey yapabiliyorlar.. İlla takım oyunu gerekmiyor.. Fakat Marine olup da, siz takım oyunu takım oyunu diye bağırınırken,

"Ya com olum duymuyor musun, medpack beaaa!" diye bir mesaj görünce, küfrediyorsunuz.

Tabii bir de arkadaşın dediği gibi base de hmg+ha+welder bekleyen denyolar var.. Bu kadar çok "Türküm doğruyum, denyoyum" mottosunda adam olunca da, oynayasınız gelmiyor..[hline]
Ethernass..
Oyuncuların geliştirdiği dünya..

www.ethernass.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu snn de yada deating cheath olan herhangi bir yerde olursa ben gelemem cunku bizim cafe deki makinelerde calısmıo cheating death.
Edit : Silmiom kalsın böle yukarda deating cheat assada cheating death hangisi doru bilmiom o yusden bole yasdım :)

[Bu mesaj bravecik tarafından 02 Mart 2003 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Al tammen sorun su dosyayı indiriorum daha sora kurulum dosaysına bastıımda su hatayla karsılasıorum
NSIS ERROR
This could bi the result an incomplete download. a failling disk , or ( possibly ) corruption from a virus.
You can try to force an install using the /NCRC command line switch ( but it is not recommended )
Aha sorun budur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...