Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and The Half-Blood Prince

progamer

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

Cuce said:

yanı hesapta hepsi bin ceşit buyu biliyo, ucurmalar fırlatmalar summonlar gorunmezlikler sekil değiştirmeler, ama pvp'ye gelince amca magic missile spam.

ahah sen de böle pvp yapiodun cuce!

abı benım en tırt pvp'em bile, bir los'dan cıkmaca, bir inturrpt atmaca, bir kitelama iceriyodu.

hayır sordum kitapalrdada boleymiş bunların savaşları, combat magic missile atarak geciyomuş, bole karşı karşıya durup...

hayır başka bir buyu olmasa mekanda anlıycamda, ayıp yanı.

earthsea dede buyuculer kapışıyo ama nası kapışıyo aman yareppem nasse kapeşeye
Sosyal ağlarda paylaş

Izledigim en kotu film falan olabilir.

Kitaptan bir tek isimleri almis herifler. Sondaki savas o kitabin olayi, lan ortada savas yok. Sonra o Snape'in Harry'i uyarmasi falan nedir abi epic fail direk.

En bombasi da half blood prince ama. Tum kitabin konusu o, ve filmde olay soyle.

pek spoiler degil de

Filmin basi,
Hermione: who's the half blood prince
Harry: I don't know
Filmin sonu;
Snape: I'm the half blood prince

BU NE LAN?
Bir de Harry ve Ginny'nin opusme sahnesi ne oyle abi bastan senaryo yazmislar cidden inanilir gibi degil.
Sosyal ağlarda paylaş

deri diyaloğu

asıl yatakhanedeki o deri diyaloğu neydi ya. Nesinden hoşlanıyorsun? Vallahi derisi açık renk ve çok güzel sldfljks Anlaşılan o yaşlara göre bir kız muhabbeti eklemek istemişler de - ki o muhabbetlerde genellikle deri falan konuşulmuyor gerçek haytta =p - kardeşim kitapta olay zaten kafalarını sürekli voldemorta ve malfoya takmaları bu tarz konuları içine atmaları. Bütün kitapta heri malfoyla uyuyup malfoyla uyanıyor. Liselilere aşk filmi çekmek için herbirşeyi yapmışlar sdşfsd

Sosyal ağlarda paylaş

Seri ilerledikçe uyarlamalar iyice berbatlaşıyor yine bir epic fail ama bu kez esaslı bir fail. Şimdi gerçekçi olmak gerekirse kimse koca kitabı her detayıyla uyarlayın demiyor ama kardeşim alternatif mi yok. İki part yapsan izlenmeyecek mi.. Tam bir hayal kırıklığı, tam bir fiyasko. Ben böylesi berbat bir uyarlama böylesi heba edilen bir süre daha önce görmedim. Montaj aşamasında nelerin kırpıldığını gerçekten çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

transformers gibi rezil otesi film olmus. ama isin kotu tarafi simdiden 450 milyon gise yapmis bile. studyo felan simdi "bu ne lan rezil film olmus, daha iyisini yapin" yerine "helal olsun kocum hadi digerine basliyoruz gogo" diyordur. boyle angut filmler boyle kazandiriyorsa kim ugrassin adam gibi senaryolarla, uyarlamalarla?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...