Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zeka kavrama

shuTdoWnX

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:
gif'in yön değiştirdiği filan yok.
açıklama için gerçekten çok süper yakalanmış açımıza bakalım.
2pacAmaruShakur said:

süper bi açı yakaladım

efenim bu açıdan bakınca kadının sağ ayağı havadadır diye düşünüyorsanız, saat yönünün tersine dönüyor olacak kadınınız. yok derseniz ki anacım bunun sol ayağı havada, o zaman hanımınız saat yönüne dönecek.

her şey bakış açısı, her şey perspektif.

saygılar.

bu resimde düpedüz kadının sağ bacağı havada bence, sol bacağı havada olsa sol bacağın üst baldır kısmının daha geniş görünmesi gerekirdi.

hareketli gif e ilk baktığımda hep saat yönünün tersine dönüyor, aşağıdaki yazıya bir an bakınca hemen ters yöne dönmeye başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ne yaparsam yapiyim kadının saat yönünde döndüğünü görüyorum. ne tarafından bakarsam bakiym saat yönü yav nası saat yönünün tersine görüyosunuz anlayamadımki =/

edit: OHA KADIN SAAT YÖNÜNÜN TERSİNE DÖNMEYE BAŞLADI BİAN
çözdüm olayı gif kahpe dönüyo tersine bi süre sonra sdfgsdh

evet dikkatli bakınca anlaşılıyo bianda çaktırmadan dönüverdi yine

aha cidden hem havadaki bacağını çeviripte tekrar tersine dönüyo izleyin bi süre anlıcaksınız aha lan buldum sonunda! hatta pcde vidyo çekme programı söylerseniz gösteririm:D
Sosyal ağlarda paylaş

bu olayın zekayla bir alakası yok ki!
Beynimizi oraya buraya saldıran bir köpek gibi olduğunu varsayalım. ... ve bizimde bu köpeği bir zincirle bağlamamız gerekiyor. Peki bunu nasıl yapabiliriz.

şimdi kadının sağa doğru hereket ettiğini görüyoruz. gözlerinizi ekrandan ayırın ve başka bir yere bakın! bu sırada ekrandaki görüntüyü sola doğru hareket ettiğini hayal edin. tekrar mönitöre dönün kadının sola doğru döndüğünü görüceksiniz. aynı işlemi sağa doğru döndürmek içinde anlattığım yolu tekrar yapımız.

not: çok lak lak bir kişi iseniz. yani hayatınızda hiç beyninizi yorma cesaretiniz olmadıysa becerememeniz normaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
gif'in yön değiştirdiği filan yok.
açıklama için gerçekten çok süper yakalanmış açımıza bakalım.
2pacAmaruShakur said:

süper bi açı yakaladım

efenim bu açıdan bakınca kadının sağ ayağı havadadır diye düşünüyorsanız, saat yönünün tersine dönüyor olacak kadınınız. yok derseniz ki anacım bunun sol ayağı havada, o zaman hanımınız saat yönüne dönecek.

her şey bakış açısı, her şey perspektif.

saygılar.

o kadar açıklama yazdık, ille de dönüyo diyorsunuz hala. hayır efendim dönmüyor.
ahan da yukarıdaki snapshotın bikinili versiyonu. aynı karede perspektifi görmeniz için hanım kızımıza bikini ekledim. şimdi de dönüyo deyin, görelim :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...