Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

raki

dory

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:
rakıyla abzolut vodka gençliğinin ne uzaktan ne yakından ilişkisini çözemedim ben. ayrıca yeşil üzüm rakısı seven herkesle rebrepublic kurmak istemekteyim

http://www.referansgazetesi.com/haber.aspx?HBR_KOD=102325&KOS_KOD=9

ELDA BASIN ACIKLAMASI said:

Sarı Zeybek ve Kara Efe ile daha üst gelir grubuna, Yeşil Efe ile de gençlere hitap eden Elda İçecek, ortadireğin kadehini ise Klasik Efe ile dolduracak.

Aslinda cokda matah olmayan bir tadi uygun bir lansman ve reklam ile genc kitleye kabul ettirmek ve populer kilmak..

Absolute gencliginden kastim, Smirnoff gibi bir vodka varken gidip sisesi ve reklamlari guzel diye onu icmeleri..

O yuzden tavsiyem Sari zeybek ve Tekirdag olmustur..
Sosyal ağlarda paylaş

''Aslinda cokda matah olmayan bir tadi uygun bir lansman ve reklam ile genc kitleye kabul ettirmek ve populer kilmak.''

reklamı?? yeşil üzüm rakısının matah olmayan tadı neyse artık

yazıya göre sen daha yüksek gelirli ağır ve kaliteli bir insan olurken(sarı zeybek) yeşil üzüm rakısı sevenler abzolut gençliği reklama inanıp kendini yeşil üzüm rakısına veren oluyor. tadını beğenmedikleri halde danalar gibi içiyorlar reklamları(?) yüzünden

smirnoffunda absolut vodkadan daha güzel olduğu ayrıca bir fact olarak karşımıza çıkıyor. (kesin bilgi gibi)

ego negzel şey bu ego
Sosyal ağlarda paylaş

Ego yu konuya karıştırmadan alkolden gidelim ego çok büyük.Ben efe nin hiçbir reklamını görmedim ama.Tadı da güzel.Sarı zeybeğide hiçbir yerde görmedim mesela.Hepsinden denemek lazım ama tabi.Gerçi yanına ayranı koyduktan sonra hele birde o muhabbeti yakaladıysan hangi rakıymış mühim değil.Ne demiş grup vitamin?Gönül muhabbet ister içmek bahane.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce bir rakından büyük yudum alıcaksın ohh diyeceksin.Sonra tadına vardıktan sonra ikinci yudum için bir refresh lazım ya.O anda ayranı içiceksin.Sonra bir yudum daha rakı.Kimisi peynir yer sıfırlamak için ben peynir sevmiyorum ayran gidiyor.Ayran o bakıma.(iki yudum arka arkaya ayran olmuş olmaz o)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...