Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rıfkı yemini yemiyor

Quesgi

Öne çıkan mesajlar

2 gün önce bi arkadaşım su kaplumbağasını o memleketteyken bakmam için bana bıraktı. fakat hayvan geldiği günden beri yem yemiyor ve yüzerken arka tarafı suya batmıyor. akciğer enfaktüsü olabilir diye okudum netten. ve okuduklarıma göre yaşaması gereken ortam bu değilmiş. o palimiyeli plastiklerde yaşaması sağlıksızmış. onu değiştiremeyeceğime göre yapabileceğim başka bişey var mı bildiğiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

sırtının suya girmemesi sıradan bir olay da olabilir yalnız,yemini deiştirmeyi denesen?,bir de direk olmamakla beraber gunes ısıgına ihtiyac duyuyor olabilir onu da bir dene derim.suyunun temiz olması da onemli bazen su kirli oldugunda da yemiyor bu haspa kamlumlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
allah rahmet eylesin..
yemini yememek gibi bir sorunu yemini fark etmemesinden olabilir. bende bazen yem attığımda fark etmiyorlar ve böyle olduğu zaman yemleri kabın kenarına çekip elimi tutuyorum. böylece yem yediklerini anlıyorlar ve aslına bakılacak olursa bu şekilde yem yemeyi öğrendiler..
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:
snowhite said:
kaplumbağa neden besliyorsunuz ki ya hem tüyleri yok sevilmiyor, hem pisletiyor çok fena. oyun bile oynamıyor. sen arkadaşına bitane şirin kedi yavrusu al bak nası pabucu dama atılır rıfkının:D

tüyleri yok sevilmiyor ne yahu? hayvan beslemeyin rica ederim.

kaplumbağanın tüyleri yokya, böyle avcuna koyup mıncıramıyosun diye yazmıştım :( kabuğundan sevemiyorum ki kaplumbağayı
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...