Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendi yaptığım bir mp3

Chemical

Öne çıkan mesajlar

http://www.salvax.com/~faustgen/chem.mp3
Linke sağ tıklayıp
Save Target As / Hedefi Farklı kaydet yapmassanız mal explorer kendisi oynatmaya çalışıp karşınıza boş bir sayfa çıkarıyor... ha bi süre sonra aniden oynamaya başlıyorda nezaman bitcek nezaman çalıcak nereye kaydetti bunu olayı gıcık ediyo

Acid ile yaptım
Hoş gibi
Yorumlarınızı bekliyorum
Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilemiyorum kendileri yapsınlar aa:-P[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor
Topic: Wastiee şöle şöle yenilik isteriz!
Wastiee: Not enough gas... Harvest more gas...

Sosyal ağlarda paylaş

yoklam yorum yapın dedim:) format attıkdan sonra yorum yapacak hal kalmaz bikerem
patlamıyo hem
.mp3 uzantısı
.exp diilki[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor

Sosyal ağlarda paylaş

ehe acid ile yaptım ama baya kastı:) loop bulmakda zor[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor

Sosyal ağlarda paylaş

heh loopum olsa sonunu düzeltirim
belki 3dklık versionları falamda çıkar:P[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor

Sosyal ağlarda paylaş

esası tekrar tekrar çalınsın diye yaptım loop hesabı:)[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...