Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Things You Can't Do...as a Stormtrooper | Ep 1

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

yaw şunu yapın işte izleyin youtube'u.. kasmaya gerek yok

patiden de bildiğiniz yicit.com'dan aldım
Youtube yasağını delmek için..
Temmuz 10, 2008 Web 2.0 Yorum bulunmamakta
Yapılması gerekenler çok basit; bir kereye mahsus bu küçük işlemi gerçekleştirdiniz mi bir daha açılsa da kapansa da youtube ile ilgili sorun yaşamazsınız. Bunun için; PC Kullanıcıları: C:/WINDOWS/system32/drivers/etc klasörü altında yer alan, uzantısız hosts isimli dosyayı bir boş notepad sayfasına sürükleyip bırakın. Açılan ekranda en alta 208.117.236.69 youtube.com 208.117.236.69 www.youtube.com satırlarını ekleyip save edin ve kapatın. tarayıcınız açıksa, kapatıp açın.

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Yapılması gerekenler çok basit; bir kereye mahsus bu küçük işlemi gerçekleştirdiniz mi bir daha açılsa da kapansa da youtube ile ilgili sorun yaşamazsınız. Bunun için; PC Kullanıcıları: C:/WINDOWS/system32/drivers/etc klasörü altında yer alan, uzantısız hosts isimli dosyayı bir boş notepad sayfasına sürükleyip bırakın. Açılan ekranda en alta 208.117.236.69 youtube.com 208.117.236.69 www.youtube.com satırlarını ekleyip save edin ve kapatın. tarayıcınız açıksa, kapatıp açın.

+ rep
Sosyal ağlarda paylaş

o host dosyasını masa üstünüze kopyalayın.belirtilen değişikliği yapın masaüstündekinde ve kaydedin.
sonra masa üstündekini tutun geri atın etc'nin içine..gelen soruya değiştirilsin cevabını verin.

vista c:windows içinde doğrudan değişkiklik yapmanıza pek izin vermiyor ondan o
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Getir abi öpeyim elini.

Bu arada, .ics uzantılı bi dosya var, onu editlemiyosunuz. Yazıda da denildii gibi uzantısız olan hosts dosyasını editliyosunuz.
Bi de şu var, ikisini de aynı satıra yazmıyosunuz, ayrı satırlara. PrudenT'in gösterdii gibi.

DNS yok bende mesela, direk giriyorum login bile oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...