Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeteri Resilence ne kadar olmalıdır ?

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Eski sistem berbattı ilk olarak.Ben r14 görünce tırsmadan cok acıma duygusuna kapılıyordum.Her gün asker gibi 10 saat bg falan.Bu arada res kötü falan demişler ki bence resillence bilzzardın yaptıgı en mantıklı sey.Rglar ambush backstab adam kesiordu ya hatta tek ambushla falan sacma.Resillence degilde heal up ın spell dmg vermesi sacma..
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:
Eski sistem berbattı ilk olarak.Ben r14 görünce tırsmadan cok acıma duygusuna kapılıyordum.Her gün asker gibi 10 saat bg falan.Bu arada res kötü falan demişler ki bence resillence bilzzardın yaptıgı en mantıklı sey.Rglar ambush backstab adam kesiordu ya hatta tek ambushla falan sacma.Resillence degilde heal up ın spell dmg vermesi sacma..

healer oynamadın sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

AV'de denk geldigim R14 oyuncular genellikle mevcut sezonun setlerini giyiyorlar. Bununla birlikte pre-made gunlerinden kalma tanidigim ve R12-13 arasinda olan oyuncularda yine basari saglamis.

Eski sistem farm'a dayali olabilir ama degismeyen sey bunu yapanlarin o zamanda pvp 'yi diger oyunculardan daha cok seven insanlar oldugunu unutmamak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:
tonla r14 acc sharer ezik biliyorum :( ama tabikide iyileride yok değil

Tonlarca vardır, çünkü felaket derecede parayla rank kasılıyodu ozamanlarda, ama sayıları iyi oyunculara göre gerçekten azdır, şuanda hala oynayan bg lerde olan itemleri de güzelse rank 13-14 olmuş adamlar estiriyolar resmen.

ayrıca acıncak bi durum diyenlerede, öyle bişey yok, premadele kasıldığından dolayı felaket derece de zevkliydi ogünler, yaşamayan bilemez tabi ki, rank12 ye gelmek tek olarak biraz kasardı zaten , fakat rank 12den sonra ilerlemek için premade e ihtiyacın avrdı işte ozaman süper ötesi zevkli olurdu, tabi sadece honor farm diil ondan sonra topluca org. raidleri falan da yapılırdı çünkü çevrendeki herkes pvp ci olurdu, healerlar belli herkes birbirini tanırdı, kim napar nasıl oynar öğrenirdin zaten çünkü çok fazla vakit geçirirdiniz...haftada 1milyon dan fazla honor puanı alırdık biz , kendi premademde birinciydim honorda ordan biliyorum ama çok zevkliydi bilmeyenlere söyliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rank 14 söyle rank 14 böyle diyerek rant yapmayalım lütfen.
Rank 14 adam iyi pvpci olmak zorunda değil rank sistemi farm üzerine kuruluydu.

Pre-madesini düzgün koordine edebilen ve classına az da olsa hakimiyet sağlamış biri rank 14 olabilirdi
Uzun lafin kısası nasılki embesil gladiatorler geziyor ortalikda ez-mode setup yapıp milleti sömürürerek bi yere gelen sümsük pvpciler olduğu gibi ezik rank 14 lerde vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla blackoutta gladiator titleı olupta kötü oynayan kimse görmedim açıkçası. setup ne kadar iyi olursa olsun sonuçta koordinasyona bakıyor olay o yüzden pekte önemsenmeyecek birşey diil gladiator titleı. yeniliyor tabi adamlar ama genelde iyi oyuncular oluyorlar. rank 14 konusunda pek bilgim olmadıgı için bişey diyemiyorum pre tbc oynamadım fakat oda itemlarla ve pratikle orantılı olabilir sanırım. yine de kötü olucaklarına inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

PVP tecrube oldugundan WoW'da, kendilerini de gelistirdiler o farm surecinde r14'ler. Premade icinde de olsa butun gun PVP yaptik o donemlerde. Ha tabii herkesin isi bir degildi. SOLO Stables def yapan adam kendini daha cok gelistirdi BS-Farm zerkerlarina gore...
Yine de %'ye vurursak rankerlar iyi PVPcilerdir.

Grand Marshal Wissy ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim premadede Sjin diye bir hunter vardi mesela. Super oyuncuydu. Ama abuk subuk tipler de vardi. 1-2 hafta sonra onlar da R14 oldular. Lakin olay farkli en azindan ortalamanin ustunde PVPciler oldu hepsi.

Regalya da hatirlar mesela Boulderfist premadeimizi. Cirat, Athene hatta Frozen[Maldi bu biraz.] falan simdinin cakma Gladiatorlerinden cok daha hakettiler titlelarini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...