Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeteri Resilence ne kadar olmalıdır ?

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar benim ve yiğenin 2 acount u var magemizin resi 510 resto druid in ise 339 yiğenim bu aralar mızmızlandı abi resi cok biraz sta düşürüp resi düşürüp spell dmg attırmak istiyorum dedi.. bende druid e balance gitmeye çalışıyorum yani 10k hp 1550 heal 339 resi bunları dengeli arttırmak istiyorum sizce en ideali ne olmalıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
ben mage oynadığım sürece resillience çalışmıyor demeye devam edecegim.çalışmıyor.ben primal air farmlarken de 4-4.5k critliyorum,full vengeful warrior a da 4-4.5k critliyorum.pve gearla arena yapıyorum resiye inanmadıgım için de.ne güzel oluyo %40 crit 1k spell dmg.

18:30:22 The Arena has begun.
18:30:32 Lorrotar begins casting Frostbolt.
18:30:34 Lorrotar dies.

:p
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
Arkadaşlar benim ve yiğenin 2 acount u var magemizin resi 510 resto druid in ise 339 yiğenim bu aralar mızmızlandı abi resi cok biraz sta düşürüp resi düşürüp spell dmg attırmak istiyorum dedi.. bende druid e balance gitmeye çalışıyorum yani 10k hp 1550 heal 339 resi bunları dengeli arttırmak istiyorum sizce en ideali ne olmalıdır ?

Sen ne yapmışsın, mage'e o kadar resilience gidilmez.

430 resi, 1000 spelldamage iyidir. Ben hafiften random critleri de sevdiğim için hafiften damage'tan kısıp crit gemleri falan da kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
ben mage oynadığım sürece resillience çalışmıyor demeye devam edecegim.çalışmıyor.ben primal air farmlarken de 4-4.5k critliyorum,full vengeful warrior a da 4-4.5k critliyorum.pve gearla arena yapıyorum resiye inanmadıgım için de.ne güzel oluyo %40 crit 1k spell dmg.

belki primal air mobu resi kasmıştır.
neyse dalgayı geçelimde warriorun %10 damage takenınnada bi dikkat etsek zerker stance te vede fireball range inede bi göz atsan neden öyle olduğu anlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

resi çalışıyor.. ben pve set ile kağıt gibi kesilirken 340 resi ile zaman alıyor :D druid bu arada... druid ile en cok üstümde 3 hordy varken başka hordy e feral charge atıp kaçmak inanılmaz haz veriyor.. rogue ile genkleyip kaçmak gibi.. birinde nası kestim diyordum.. druid ile de nası kaçtım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...