Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank ? Cat Dps ! Yada Resto :D

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:
prot warriorla gecerim dedi, belki azniroth takıp gecicek orası sizi ilgilendirmez arkadasım.

komik bi savunma oldu.

ben bi class ı geçerim dersem eşit seviyedeki class ı geçerim derim sadece

öbür türlü cidden saçma olur.

bende yeni 70 olmuş honor item kasmamış her class ı şu anki gearımla geçerim dpste. hatta tank gearımla bile geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

niye şaşırdınız bu kadar onu anlamadım, offical forumlarda druidler zaten ağlıyor t6 seviyesinde prot spec warriorların dps i cat dps den fazla diye, hayır bunu ilk söyleyen ben değilim ki
çok uzun threadler vardı.
ayrıca tartışmayı uzatmak istiyorsan prot spec dedim yukarda görüldüğü gibi, tabiki dps gear giyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
niye şaşırdınız bu kadar onu anlamadım, offical forumlarda druidler zaten ağlıyor t6 seviyesinde prot spec warriorların dps i cat dps den fazla diye, hayır bunu ilk söyleyen ben değilim ki
çok uzun threadler vardı.
ayrıca tartışmayı uzatmak istiyorsan prot spec dedim yukarda görüldüğü gibi, tabiki dps gear giyecem.

yani dedigin t6 dps gearlı bi druid t6 dps gearlı bi prot warrioru geçemez?

üzerimde t6 olsa bu iddianı test ederdim ama malsef işte kader..
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
fury warrior un dps class ı degil mi?

o gearla dps yapman dogal zaten? ha 1600 dps için üstünde nasıl bi gear vardır bilmiorum ama feral druidi prot olarak geçmek mi?

komik cidden

Arkadaşın dediği şu, üzerimde dps gear vardı ama talentim prottu (Devastate prot talentten gelen bi skill oldugu üçün :D)
Sosyal ağlarda paylaş

_Rion_ said:
Dworgian said:
fury warrior un dps class ı degil mi?

o gearla dps yapman dogal zaten? ha 1600 dps için üstünde nasıl bi gear vardır bilmiorum ama feral druidi prot olarak geçmek mi?

komik cidden

Arkadaşın dediği şu, üzerimde dps gear vardı ama talentim prottu (Devastate prot talentten gelen bi skill oldugu üçün :D)

ben onu anladım

talent prot gear dps olarak druidi geçerim dio.

bende cevap olarak, eşit gearlı bir druid cat dps ve bear tank formları arasında sadece form değiştirip çalıştıgı (yani warrior gibi gidip respec olmadıgı) için warrioru ezer diorum.

yanlışım varsa affola
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=81185&stream=Vimeo&h=cfc6e26e74e5f7b708a340301dae09aa

prot warrior dps

"The spec I use in this footage (10/10/41) is a very close modification of my normal tanking spec (11/5/45)."

Yani abi dps i arttırmak için tank specden biras değişime uğramış.

"Consummables used:
Flask of Relentless Assault
20 STR food
Adamantite Sharpening Stone
Haste Potion x2"

Ayrıca tabi.

Bu sayede 1600 sustained dps yapmış ok ona da lafımız yok yapılamaz demioruz zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Consummables used:
Flask of Relentless Assault
20 STR food
Adamantite Sharpening Stone
Haste Potion x2"

bu consumables ı kullanmadan raid yapıyosanız vay halinize zaten :)

shat flask/food/sharpening stone zaten şart ve ucuz şeyler, 2xhaste potion biraz extra Teron gibi bi savaş için ama yine de prot dpsnin hakkını verin.

eşit gear levelde prot vs druid demişsiniz, Karazhan levelinde gearda tabiki druid daha çok dps yapacak, ancak druid, gearla en kötü scale olan sınıf olduğundan, BT ve üzerinde o fark kapanacaktır ve prot warrior daha çok dps yapacaktır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:

eşit gear levelde prot vs druid demişsiniz, Karazhan levelinde gearda tabiki druid daha çok dps yapacak, ancak druid, gearla en kötü scale olan sınıf olduğundan, BT ve üzerinde o fark kapanacaktır ve prot warrior daha çok dps yapacaktır diye düşünüyorum.

bak bu mantıklı olabülür evet

good work blizz /clap

:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...