Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turk kizlari baldan tatli.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

demin okuyordum turk erkekler konusunu da, 13 sayfada yazmak istemedim yorumu, hem ilgi azalir, hem de yeni bir konuya gireyim dedim.

Eskiden derdim turk kizina kafam girsin, turk kiziyla cikarsam kessinler kafami diye ama gel gor ki hem cok guzellesti kizlarimiz, hem de super eglenceliler.

Turk kizlarini destekleyelim kampanyasini baslatiyorum arkadaslar, sirf gevurlar daha kolay yuz veriyor diye yabanci hastasi olmayin, biraz ugrasin sizin de guzel bir turk sevgiliniz olur.

discuss.
Sosyal ağlarda paylaş

electronica festival e gelenler hislerimi anlıyacaklardır.
görüp görebileceğiniz istanbul ya da diğer tüm şehirlerden gelen türkiyenin en güzel kızları ordaydı daha doğrusu.

zamanında güzelliğin peşinde çok koştum ; ama artık kendisi tek başına birşey ifade etmiyor benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
electronica festival e gelenler hislerimi anlıyacaklardır.
görüp görebileceğiniz istanbul ya da diğer tüm şehirlerden gelen türkiyenin en güzel kızları ordaydı daha doğrusu.

zamanında güzelliğin peşinde çok koştum ; ama artık kendisi tek başına birşey ifade etmiyor benim için.

electronica'ya gittim ve ordan cıkardıım sonuc: bakım makyaj sac vs vs = her sey

turk kızları guzellesicekse oyle guzellesicek. yoksa boyle dogal efsane guzel cok rastlamadım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
shuTdoWnX said:
taktınız bu kızlara erkeklere he
yok türk erkekleri gay kızları lez yok o yok bu

takmadik, kizlar baldan tatli diyoruz sadece. en guzeli burdayken neden gozler disarida anlamak guc arkadasim.

burdaki burda die ona yonelmeye gerenk yok. ben isterim ki butun milletler birbiriyle kaynassın. (kimin ne millet olduu belli olmıcak kadar hatta. :))

onyargı falan yattara olur direk die dusunuorum cok utopik dusunmediysem.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Kızlarımız güzel valla katılıyorum.
Ancak kızlarımız problemli, bunun da çözülmesi gerek.

Baluu said:

Baluu said:

Baluu said:

Baluu said:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...