Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye yasaklı (mı?)

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

"How can you ban Turkey from using "scroll of resurrection". What can be the logical explanation or excuse for this behaviour. How can you ban any player from using any bonus just because of the country he/she lives in. Aren't we, the Turkish users paying the same amount per month as your beloved French or American or English or German or Chinese users?

Please give us a brief, logical and acceptable explanation about this ban, or if this an unintended mistake, please fix it as soon as possible."

bu güzel bi toplu mail yazısı olur bence
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ama çince server bile var :)

ayrıca orda ekle çıkar yapın yav kafanıza göre işte :D

EVE online diye devasa bir oyun var. Uzayda geçen MMORPG. Yıllardır her oyuncusu aynı serverda oynar. 100.000 kişi oynuyorsa o oyunu o anda, 100.000i de tek serverdadır. Zaten dev uzay oyunudur. Hep böyle gittiler.

Ta ki çine açılana kadar.

Bütün oyuncuları, BÜTÜN oyuncuları inanılmaz isyan etti. Protestolar, mailler gırla yağdı. "Chinese farmerları burda istemiyoruz" isyanları doldu taştı.

Öyle ki oyunun yapımcıları tarihlerinde ilk defa ve tüm politikalarını değiştirerek, sadece çine özel bir server kurdular. Üstelik tüm çin ip leri de o servera yönlendirildi seçim şansı da yok.

Şimdi, oyunun 2 serverı var. Biri Çinlilere, diğeri kalan herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

We are honorful country and fathers of Ottomans

ne abi? osmanli cocuguyuz tamam klasiktir de, bu ters olmus sanki

ben de ilk ciktigi zamanlar kullanmistim, gecen yine denedim olmadi. ip ile alakasi yok zira fransadan girip deniyorum ben, direk acc kaydina bakiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Dworgian said:
ama çince server bile var :)

ayrıca orda ekle çıkar yapın yav kafanıza göre işte :D

EVE online diye devasa bir oyun var. Uzayda geçen MMORPG. Yıllardır her oyuncusu aynı serverda oynar. 100.000 kişi oynuyorsa o oyunu o anda, 100.000i de tek serverdadır. Zaten dev uzay oyunudur. Hep böyle gittiler.

Ta ki çine açılana kadar.

Bütün oyuncuları, BÜTÜN oyuncuları inanılmaz isyan etti. Protestolar, mailler gırla yağdı. "Chinese farmerları burda istemiyoruz" isyanları doldu taştı.

Öyle ki oyunun yapımcıları tarihlerinde ilk defa ve tüm politikalarını değiştirerek, sadece çine özel bir server kurdular. Üstelik tüm çin ip leri de o servera yönlendirildi seçim şansı da yok.

Şimdi, oyunun 2 serverı var. Biri Çinlilere, diğeri kalan herkese.

hahahahah süper ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler turnuva serverına falan sadece türkler giremio diye bişey yok. Bizim diğer biçok avrupa ülkesinin turnuva serverına girememe sebebi ülke politikası bunu blizzard ceo su oturup şu ülkeyi sevmiorm gelmesinler diye karar vermio.

Türkiye turnuva serverına girememe sebebi kumarhanelerin kapanma sebebiyle aynı eminim scrol of resurrection ına benzer bi hukuk sebebiyle biz yapamoruzdur (mesela laiklik:p resurrection bize ters:p).
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Soyle bişey gordum

kaynak

*Are all players eligible to use the "Recruit A Friend" service?

*Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to use the "Recruit A Friend" service: Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland, Belgium and Spain. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Recruit A Friend" service currently pending, are ineligible.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...