Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FB-Altay

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

Mumu ne yapmaya calısıyorsun arkadasım,bu sarfettıgın laflara pek anlam veremedım,ne artıstlıgınden bahsedıyorsun sen?
Bu sosıslı muhabbetını bılmedıgın halde bu tıp seyler soylemen bana cok sacma gelıyor.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

sosisli muhabbetini belkide senden daha iyi biliyorum..
bişey yapmaya çalıştığım yok.. hergün kavga gürültü olan bi alanda biraz kafa dağıtmaya çalışıyorum ve imzanın ne anlamlara geldiğini söyledim şaka yollu.. attığın cevap biraz ters geldi bana.. zira komik bi imza düşününce biraz sence değilmi?[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

Ben cıdden bılmedıgını var sayarak sana 6slılere sor dedım.Bunda bu kadar agresıflesıcek ve daha sonra sacma sapan karsıdakı ınsanı sınırlendırıcek yazılar yazman gereklımıydı?[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
Sosyal ağlarda paylaş

yazdıklarım saçma sapan değilde kızmış bi insanın sözcükleriydi diyim ben sana.. yoksa bi kastım yok damarıma basmayan kimseye..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

fener iyice koptu yarıştan
:)
spor yazarları baya bi bombaladı
yarın da lorant bombalicak[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

Altay
BÜYÜK
Altay
BÜYÜK

İzmir'liyim arkadaşlar ve altay'ın ligde kalmasını istiyorum. Bu yüzden seviniyorum... İzmirdeki Altay-Beşiktaş maçında, beşiktaş tribününde altay ı alkışlattıran biriyim. :) Fenere karşı bi offence yok yani yanlış anlaşılmasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 23 Mart 2003 15:20 tarihinde demiş ki:
Altay
BÜYÜK
Altay
BÜYÜK

İzmir'liyim arkadaşlar ve altay'ın ligde kalmasını istiyorum. Bu yüzden seviniyorum... İzmirdeki Altay-Beşiktaş maçında, beşiktaş tribününde altay ı alkışlattıran biriyim. :) Fenere karşı bi offence yok yani yanlış anlaşılmasın :)

Eno ters yazmıssın.
Buyuk Altay seklınde olcakdı.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Altay
BÜYÜK
Altay
BÜYÜK

Eno ters yazmıssın.

O 55 bin sosisliden biri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Altay
BÜYÜK
Altay
BÜYÜK

Eno ters yazmıssın.

O 55 bin sosisliden biri
Sosyal ağlarda paylaş

1 kere söylesen de anlardık..[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük altay..! fenere karşı bi offense var..yok gibi anlaşılmasın... :P[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackeagle, 23 Mart 2003 16:23 tarihinde demiş ki:
1 kere söylesen de anlardık..

Send sayfasinin yuklenmemis gibi gorunup refresh edilmesinden olusan basit bir hata, 1 dakika icinde 3 mesaj yollanmasindan bu sonucu cikarmak seni asar tabi hoca :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch Officer of Soul Reavers, Hib/Exc
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1 kere söylesen de anlardık..[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!

Sen ve 1 kerede anlamak lol[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 23 Mart 2003 19:01 tarihinde demiş ki:
said:

Sen ve 1 kerede anlamak lol[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri

Simofle heryerde tartışma çıkarmayı çok seviosun heralde Simlofle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...