Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Diyarbakırspor

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

tora
servet girene kadar fenerin defansı zaten iyiydi
ayrıca futbol gol atmak degildir demişsin..ee bende aynı şeyi söyledim zaten..eger bi mac insana zevk veriyosa,iki kalede de pozisyonlar olusuyosa iki takımda iyi oynamış demektir bana gore..bugun belkide cok onemli 2 puan kaybettik ama ben futboldan da memnunum,ilerisi icinde cok karamsar degilim..
fenerin defansı servet girdikten sonra bazı acıklar verdi diye fenerin kotu oynadıgını soyleme bana hatta senin futbol anlayışın yanlış hic deme..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 15 February 2004 23:17 tarihinde demiş ki:
said:
-Legendary-, 15 February 2004 23:12 tarihinde demiş ki:
rofllar dolusu sevgiler yolluorum size ligin 2.yarısının en ii futbolunu oynadık kanımca ve ilk puanları kaybettik. olcak iş deil.
ümite de kötü diyenler gördüm burada, ben ne diyim size artık elinizi sıkmak gerekir. haftalardır takımın en iyisi.
5puan hiç önemli deil inönüde yenilmedikçe hala şampionluk şansımız var ve bence tamamen bize bağlı. çünkü skor kimseyi aldatmasın futbol kalitesi olarak fb çıkışta bjk düşüşte 2.yarıda şuana akdar.
neyse biz ne deseeek saha daki 22 adama bi de kulübedeki 1er adama kalıo iş. biz sadece tahmin yürütebiliriz, burdan övüp lafatabiliriz. birşey deişmez. izleyip görecez

Abi mac izle mac biraz futbol sadece ofans yapmak gol atmak deil!!!Deniz Sekinin popstardan ayrıldıktan sonra soyledigi gibi: ''Boyle sacma sapan birsey gormedim'' Abi futbol takım oyunudur eger senin takımın defans yapamıyorsa bana sakın o takımın ii oynadıgını anlatmayın!!!

"maç izle"? lol :D
bathory gibi düşünüom ben de bence anlamamkta insanları sen biraz ısrar ediosun. fenerbahçenin ligin 2.yarısında izlediğim en zevkli maçıydı bu. koştular inanılmaz hırslı oynadılar. bence çok da ii oynadılar nekadar yürekten oynadıkları ortada. ha, diyarbakır da öyleydi tabii onları da ayrıca tebrik etmek lazım.
busırada bazı insanlar neden tomas çıktı servet girdi dio da, yavaş kaldı falan filan. bu biraz da zorunlu bi deişiklikti. rebrovu soktuğu için yabancı kontejyanına uyup bir yabancı çıkmak zorundaydı. Eğer kemal hazır olsaydı belki auelio'yu çıkarır dı, ama bugünlük bu oldu.(gerçi aurelio da iiydi bugün, hele maçın sonunda kurtardığı o pozisyon bakadalın önüne atladığı)
mücadele avr mücadele[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

2 - 2 mi bitti ? bu ilk sorum
birde livescro dan bakmıştım 90. dk diyodu 2- 1 diyarbakır öndeydi son dakikada fener gol mu attı
şansızlığında bu kadarı yani[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

tüh ya
beşiktaşın eline bi şans geçmişti farkı açmak için
ama bu da iyi beraber neyse artık haftaya bakalım
fenerin rakibi kim haftaya ?[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 16 February 2004 01:13 tarihinde demiş ki:
Tora mac ızle be kocum. Of valla kabak tadı vermeye basladın sen. Sacma sapan yorumlarından gına geldı.

Korkma mac izliorum ben ama sen farklı mac izliosun galiba cunku senin anlayısına gore futbol sadece gol atmak galiba... Cunku tvde herkes fenerbahce atak yapıor fakat defansı cok kotu....(ii takım gercekten her yerde ii oynayan butun gorevleri yerine getiren takımdır...)
Eger biraz da yorumları izle fenerli yorumcular bile fener sadece goz boyuyor defansı cok kotu ve gol atarak yediklerini kapamaya calısıyor diolar... Ayrıca yedigi golleri ve kalesinde gordugu ataklara bakarsan hiçbiri karambol deil normal atak yedi hep ayrıca kornerden gelen toplarda kalesinde tehlike gordu...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 16 February 2004 01:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 16 February 2004 01:30 tarihinde demiş ki:
(ii takım gercekten her yerde ii oynayan butun gorevleri yerine getiren takımdır...)

Valla Real Madrid'in defansi cokta super degil..Ama forveti ve orta sahasi asmis,gol atilmasi cok zor degil real madrid'e yani. Kotu takim mi?[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence güzel oynadık yani fenerbahçe o kadroyla yapabileceğinin neredeyse max. yaptı
Selçuklarla ismail güldürenlerle bi takım anca bu kadar oynar
Selçuk tam bir kazma.takıma bir tane bile olumlu hareketi yok
Paso kaptırıyo topları çalım atmaya çalışıyo pozisyon veriyoruz.
İsmail güldürenin oynadığı her maç soldan gol yiyoruz
Adam rakip atak yaptığı anda sahadan kayboluyo ama onun dışında da berbat değil yani bişeyler yapmaya çalışıyor
Nobre ve hooijdonk olduğu sürece gol atarız iyi anlaşıyolar cidden
Kanat problemi var diyenlere 2 golde sağ kanattan attık ortayla
Rize maçındada 1 ytada 2 golümüz kanattan
Ümit özat 2.yarıdan beri hatta ön libero ve orta saha oynadığından beri neredeyse türkiye liginin en istikrarlı futbolcusu oldu
Tomas 1 hata dışında oynadı baya onun yerine 2.yarıda serveti soktu daum
Tomas servetten daha tecrübeli,hızlı ve atik
Üstelik servetide defansın soluna yani solbek e koydu yine ordan 2 pozisyon verdik
Mahmt hanefi gibi çok koşan ve güzel orta yapan bi solbeki harcıyoruz klübede
Ali güneş süper oynadı sarı kartı var diye çıkardı daum heralde
Çünkü 1 golün asistinide o yaptı galiba baya gidiyor geliyor ve çok önemli müdahaleler yapıyor
Lucianoya gelirsek defansın bel kemiği
Nası hoydonk ilerde gol atıp defanstan top çıkarıyosa
Lucianoda defanstan top çıkarıyo atağa çıkarıyor takımı o boyla yine iyi koşuyo
Kanada veriyo orta geliyo ama kaçırıyo yani o kadarda iyi bir golcü değil doğal olarak :)
Tuncayda elinden geleni yaptı çok koştu
Aynı zamanda aurelio selçuk gibi çalımı çok seviyo ama yerinde ve dengeli yapınca pekde olumsuz etkilemiyo takımı hatta ilkyarıda 3 kişi geçip ceza sahası içinde ortayı diyarbakırlıya attı.
Neyse şanssızdık ayrıca rebrov gibi bu tkaımda banko kanat oynaması gerek bi adamı hala kenarda tutmasıda insanı çıldırtıyo
Bu arada kanımca hakem selçuk dereli çaldığı faullerle maçı katletti diyebiliriz
Çünkü gerçekten kız gibi top oynattı,omuz omuzaları hep faul çaldı
Bizede çaldı mesela hooijdonkun bi frikiği var faulle alakası yok ama frikik verdi
Diyarbakırınad öyle çok var
Ve uzatmalarda şenol sadece 5 dakka uzattı bide diğerlerini sayarsak 7 falan beklerken 3 dakka verdi
Şans da olması lazım bazen insanda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 16 February 2004 02:07 tarihinde demiş ki:
said:
_Tora_, 16 February 2004 01:30 tarihinde demiş ki:
(ii takım gercekten her yerde ii oynayan butun gorevleri yerine getiren takımdır...)

Valla Real Madrid'in defansi cokta super degil..Ama forveti ve orta sahasi asmis,gol atilmasi cok zor degil real madrid'e yani. Kotu takim mi?

Real madridin defansı gercekten cok kotu ya ivan helguera, roberto carlos, micheal salgado, borja fernandez, raul bravo, oscar minambres, francisco pavon... Hakketen kotuymus ama nedense hepside milli takıma cagrılıyo... Heralde teknik direktorlerine senol gunes yardımcı oluo taktik kurmalarında...
Ne diim... Realin defansının kotu oldugunu dusunmenin tek nedeni senin futbolla cok ilgilenmiyor ve dunya basınında forwetlerinin ununun altında defansın ununun pek konusulmadıgı olabilir...( turkceme sıcıyım ) :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Tora bi susta motorun soğusun birader ya bırak futbol yorumu fln yapma sen fenerbahçe yorumu hiç yapma takıl beşiktaş maçlarında fln ya...[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

real madrid'in defansı iyi? ya artık daha neler ya. adamlar o yüzden stam'ı nesta'yı falan almaya çalıştılar ama alamadılar di mi ? (alamıcakları oyuncu yok falan demeyin bana, stam mesela kendisi açıkladı reddettim real'i diye)

helguera ki normalde ön libero oynar stoper oynamak zorunda kalıyo
pavon desen hierro gidene kadar adını duyan yoku. maçlarda da pek iyi performans sergilediğini söyleyemeyiz
salgado ve carlos desen ileri o kadar çok çıkıyolar ki defans bomboş kalıyor zaman zaman.

bu mu iyi defans bea[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 17 February 2004 14:35 tarihinde demiş ki:
real madrid'in defansı iyi? ya artık daha neler ya. adamlar o yüzden stam'ı nesta'yı falan almaya çalıştılar ama alamadılar di mi ? (alamıcakları oyuncu yok falan demeyin bana, stam mesela kendisi açıkladı reddettim real'i diye)

Stam yaslı odugu için reddetmiş olabilir bilemem ama sana sunu soyluyum real madrid yerine defans almaya kalksa emin olki alır ve de real o kadar ii UNLU adamları almalarının nedeni sansasyon yaratmaktır!!! Siz ce realin bechama cokm u ihtiyacı wardı ama sansasyon yaratmak için aldı... Bu arada cannavaroya, monteroya yada daa unlu defanslara astronomik rakam onerseler elbet kabul ederler...

said:
helguera ki normalde ön libero oynar stoper oynamak zorunda kalıyo
pavon desen hierro gidene kadar adını duyan yoku. maçlarda da pek iyi performans sergilediğini söyleyemeyiz
salgado ve carlos desen ileri o kadar çok çıkıyolar ki defans bomboş kalıyor zaman zaman.

bu mu iyi defans bea

avrupa maclarını takip eden biri yada cm oynayan biri olsan pavonu tanırdın... helgueroya laf etmişin o zmn bechamda sag acık oynamalı ama defansif orta saha oynuyo kotumu oynuyor HAYIR o zmn bana bu adamın mevkisi bu, baska yerde zorla oynatılıyor deme... Biraz mac izle o zmn anlarsın, sence neden real cok az gol yiyor cunku defansında kanatlarda kosan adamlar war salgado ve roberto carlos, karsı takımın kanat atagı yapmasını engellior, 4-4-2 sisteminde geri kanattaki ikili artık gunumuz futbol anlayısında ileri donuk oynar ve defans 2 kişiden olusur bunun içinde hızlı ve yetenekli defanslar gerekir bunlarda realde mevcut...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa tora konuştukça batıyorsun ama...

1) pavon'u tanıyorum tanımadığımı kim söyledi? sdaece hierro gidene kadar hiç bahsi geçmezdi sonra da zorunlu olarak oynatıldı diyorum. o kadar da iyi olmadığı bariz bi şekilde belli.

2) e ben ne dedim ki? ahah. carlos ve salgado gidiyolar ve geri dönmüyolar zaman zaman bu çok pozisyon veriyo rakibe dedim. sen de beni desteklemişin saol

3) madrid gerçekten az gol yiyo ya ligde 24 maçta 25 gol baya az bir rakam.[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Sevilla 4 - 1 Real Madrid
Valladolid 2 - 3 Real Madrid
Real Madrid 7 - 2 Real Valladolid
Bundan baska 1den cok gol yedigi lig macı yok...
Ornegin Man. Utd 25 mac 23 gol
Liverpool 25 mac 27 gol
Juventus 21 mac 25 gol
Simdi burdan bu takımların kotu defansa sahip olduklarınımı soyluyorsun...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hierro pavondan ıyı oldugu ucun degıl ...
hıerro cok sevıldıgı ıcın oynuyordu ...
yoksa bır orta defans ıcın hem yavas (hız balımından) hemde agır (cabuluk acısından) bır adamdı ...
belkı nesta bıle gelse onuda yedek bırakabılırdı ...
ki nesta bılıdıgı uzere ıtalyan mıllıyetcılıgınden dolayı ayrılma durumu yok ıtalyadan (kısaca paranın satın alamadıgı bır adam ıtalya dısı ıcın) zaten ıtalya dısında kac ıtalyan varkı ...
Dunyanın en ıyı sag ve sol beklerı real de ...
ve real gıbı orta sahası defansıf anlamda kıcını kıpırdatmayan sekıl olsun dıye press yapan bır takım ıcın mac basına 1 gol ortalama iyi bir rakam ...
(son 4 mesajı okudum sadece hatam varsa af ola) ...[signature][hline]The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Aranel Lúinwë ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...