Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi arkadaşım bir kız

bao

Öne çıkan mesajlar

ben inanıyorum ÇOK yakın arkadaş olabiliceklerine.
ama yine de erkek erkeğe veya kız kıza yapılan muhabbet her zaman ayrı olur.
benim bi arkadaşım söylemişti erkeklerin arasında yaptığı muhabbetin verdiği zevki sen anlayamazsın diye, belki de saçmalamıştır bilmiyorum.
ama hem cins çoğu konuda daha iyi yardımcı olur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:
oturup konu açıp ondan sonra da geyik yaptım ben arkadaşım ohoo herşeye inanıosunuz ne sazansınız tarzı düşüncelere hastayım

geyik yaptım derken, böle düşünmüyorum demedim. sadece düşünce dünyamın herşeyi ve tekbişeyciği bu değil dedim. geyik bi düşünce. çok da ciddi değil. eğer böle bi ikili görürsem karşıma alıp "hadi, siz seviosunuz birbirinizi, evlenin lan" temalı bi konuşma da yapmam mesela.

sadece aklımdan "biri birinden hoşlanmış zamanında ya da hoşlanıo hala" die geçebilir. geçmeyedebilir. hemen ilişkilerini masaya yatırmayadabilirim. belkide umrumda olmayabilir şimdi düşünnce. ama geçedebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bao said:
Scheriff said:
oturup konu açıp ondan sonra da geyik yaptım ben arkadaşım ohoo herşeye inanıosunuz ne sazansınız tarzı düşüncelere hastayım

geyik yaptım derken, böle düşünmüyorum demedim. sadece düşünce dünyamın herşeyi ve tekbişeyciği bu değil dedim. geyik bi düşünce. çok da ciddi değil. eğer böle bi ikili görürsem karşıma alıp "hadi, siz seviosunuz birbirinizi, evlenin lan" temalı bi konuşma da yapmam mesela.

sadece aklımdan "biri birinden hoşlanmış zamanında ya da hoşlanıo hala" die geçebilir. geçmeyedebilir. hemen ilişkilerini masaya yatırmayadabilirim. belkide umrumda olmayabilir şimdi düşünnce. ama geçedebilir.

biz de diyoruz ki
bir kız bir erkek yanyana gelince illa sevgili olma içgüdüsü vardır demek yanlış, olabilir, olmayadabilir
olmamasının yolu kızlara seks objesi olarak bakmaktan vazgeçmekte yatar, vazgeçmekle olmaz tabi içdgüdüsel olarak böyle hissetmek de lazım

kafana uygun ortak zevklerin olan derdini sırrını paylaşabildiğin birlikte iyi vakit geçirdiğin hemcinsin en iyi arkadaşın olurken karşı cinsin niye olmasın

bir de genel olarak tabiki en yakın erk arkadaşınla ypatığın muhabbeti en yakın kız arkadaşınla yapamazsın ama tersi de geçerli ve karşı cinsten yakın arkadaş edinmek bakış açısını genişletmek için çok önemlidir faydalıdır onların da çok farklı olmadıklarını görmeniz için büyük bir fırsattır
Sosyal ağlarda paylaş

scheriff,

sölediğin gibi düşünmek de mümkün. ama en yakın arkadaş farklıdır. hemcins olması birden fazla nedene dayanır. en yakın arkadaşın olan hemcinsinden önde biri vardır: sevgilin..

düğüm çözülüo mu yavaş yavaş? diorum ki, en yakın arkadaş olan karşı cins, çok sıktır ki, sevgili olamamış karşı cinstir.

olmayadabilir. ayda yürüyen adam var. bu yapılamaz dersek olur mu? olmaz. ama kolay yapılabilen bi genelleme diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

bao said:
scheriff,

sölediğin gibi düşünmek de mümkün. ama en yakın arkadaş farklıdır. hemcins olması birden fazla nedene dayanır. en yakın arkadaşın olan hemcinsinden önde biri vardır: sevgilin..

bu durumda en yakın arkadaşın kız olmadı mı?

bao said:

düğüm çözülüo mu yavaş yavaş? diorum ki, en yakın arkadaş olan karşı cins, çok sıktır ki, sevgili olamamış karşı cinstir.

çok sıktır derken?

ayrıca belirtmekte fayda var en yakın arkadaş tek olmak zorunda değil 2-3 olur ayrım/sıralama yapmak da pek mümkün olmayabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

ayrıca belirtmekte fayda var en yakın arkadaş tek olmak zorunda değil 2-3 olur ayrım/sıralama yapmak da pek mümkün olmayabilir

ama en yakını hangisi? anneni mi daha çok seviosun babanı mı?

haklı olduğun noktalar var. sölediğim gibi, olabilir. ama insanın aklına soru işareti de gelmio değil.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide ne alaka kızlardan arkadaş olmaz muhabbeti? Eğer niyeti arkadaşlıktan ziyade başka şeylerle bozmuşsan zaten arkadaşlık yapmıyorsundur bildiğin flört etmektir o.
Hiç mi kafa dengi bi kız arkadaşınız olmadı yahu?
Samimi bi kız arkadaş şart zaten bi kere çünkü çok işe yarıyorlar. Ki en önemlisi f.mate bulmanda gayet işe yarıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...