Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerzek kardeşler

Cd-

Öne çıkan mesajlar

amma meşhur oldular bunlar da ya ufak olan (ceyda) ile aynı kurda (upper) okudum ben. bütün sınıfın gırgır konusuydu. numara yapmıyorlar hakkaten göründüğü gibi salaklar yani iq yerlerde falan sürünüyor o derece. ceyda interde 5 kez kaldığını falan söylüyordu zaten upperda da kaldı biz geçtik :P büro yönetimi ve sekreterlik okuyordu. ablası da 2 senelik bölümü 7 senede bitiren ender insanlardan. bilkent'in adını kirletiyorlar yazık sadece elalemde görüyor bunları vuu bilkentteki herkes böyle diye salak saçma ön yargılara meze oluyoruz.

ceyda ile ilgili bu bilgiyi de 6342. kez verişim sanırsam sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Gkgokhan said:
Abi programda asenayı bıraksan resmen freestyler dövüş tekniklerini yapıcağına inanıyorum.Böle ketketler aduketler :D Kız zor tutuyor kendini :D

aklıma şu geldi

c-aa
s-noldu çocuk?
c-senin eline buz kıracağı batar mı?
s-batmaz mı?!
c-senin elin kanar mı?
s-kanamaz mı?!
c-ama..sen sub zero değil misin?
s-öyleyim çocuk..
c-ama..
s-sen şimdi bırak benim kim olduğumu.. bu buzu yetiştireceksen canın yanacak,elin..napıyon lan?
c-abi soğuğa alışmak için dondurucuya giriyom noldu ki?
s-lan çık şurdan doncan moncan başa bela...
c-ama amca!
s-lan çık!
c: 3 yıl önce şirin idim. götüm kadar mantarda uyumak zor oluyodu, ben de süper mario oldum. ama onda da para az be anne. şimdi sub zero yum. ohh mis şu yaz sıcaklarında serin serin uyuyorum. sabah da erken kaldır işe çıkıcam. dondurmaaaaa, külahta 2 liraaaağğğhhh.
a: bey ben sana dedim çocuğumuzun üniversite tercihine karışmayalım diye. bak kimlik bunalımına girmiş kınalı kuzum
b: aduuu kett
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...