Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Eu Hero tarafında Risens olarak değiştirdik topluluk ismini. Oyuna hero tarafında başlayan varsa bize katılmak isteyen olursa Vixus, Vixu, Vuxis, Lehadrim ve Paranoya ya mesaj atabilirler. Ayrıca Gadget Controller, Ice Tank, Nature Healer ve Sorcery DPS buildlerinde yardımcı olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
f2p olarak en iyi oyunlardan biri..action combat baya guzel, 3 boyutlu olarak line of sight, ve dodge/roll derken, zaten 7 abilty anca yetiyor...Endgame contente geldikten sonra oyun bir nevi "bitiyor", fakat expansionlarla baya artti, yeni baslayan biri icin baya bir oyun suresi var.

PvP si ve PvE si bu sartlar altinda takilan bedava bir oyun icin inanilmaz guzel. Baska oyunlarin araklayacagi guzel ozellikler bile mevcut. (action combat motoru / kozmetik goruntu secme rahatligi / fly-acrobat-superspeed etc movement / Lantern daki abilty combo durumu). bunlari KESIN araklayacak baska oyunlar..yaziyorum buraya eheh.

ama superhero/villian muhabbeti acmiyorsa bilemem...ha bide muzikleri ve atmosferi gayet guzel..dialoglarda Jokeri, Mark Hammil seslendiriyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

dc universe online hakkında birkaç sorum var,
"batman" gibi bir karakter yapmak istedim. gittim martial arts seçtim. ama şimdi brawler daha güzel özelliklere sahipmiş gibi geliyor. martial arts'ı sıfırlayıp sırf brawler gidebiliyor muyuz, ya da martial arts'ın şu anki haliyle brawlerı birlikte devam ettirebiliyor muyuz?
batman tadı yakalamak için en güzel build nasıl olabilir?

craft ettiğimiz bazı şeyler var, support, aggressive felan bunlar nedir, ne tip özellikler sunuyor?
hangi itemlar salvage edilebilir?
europe pve'de oynayan bane öldürmemde yardım edebilir mi (yüksek level karakteri varsa kolay olur).

legends savaşlarında batman kullanmanın yolu oyunu preorder etmiş olmakmış herhalde, başka bir imkanı yok mu, purchase felan edilebiliniyor mu, yoksa batman sonsuza kadar locked olarak mı kalıcak?

watchtower'da her wing'in kendine has armor setleri varmış, en az armor set tech wing'de mi, ben mi vendor atladım?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yalnış hatırlamıyorsam aynı anda sadece 1 style kullanabilirsin. Ancak diğer treelerin skilleri ile gelen pasif bonuslar sürekli sende kalıyor. O yüzden bir dövüş stili seçip geri kalanları pve ihtiyacına göre ve pasifleri göz önüne alarak seçmen daha mantıklı olacaktır.

MA stun ağırlıklı hızıda kararında, ben de oynarken MA/Gadgets/Acrobatics oynuyordum, MA'dan gayet memnundum PvP açısında. Çok PvE yapmadım ama gadgets tank class olmadığından MA PvE'de o kadar iyi değildi, rifle gibi ranged dps daha çok işine yarar PvE'de. Yalnız PvE derken levelingi kastetmiyorum, leveling gayet basit, hangi skill tree'yi kullanırsan kullan zorlanmadan yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Seçebiliyorsun o anki stilinin ne olacağını. O yüzden PvE için bir tane ranged stil al dedim. İstediğinde main stili belirleyebiliyorsun. Tuşunu unuttum ama o anki combolarını gösteren bir menünün olması lazım. O menüden kullanmak istediğin stili seçebiliyordun. Primary diye bişiy yok yani, sen ne ile istersen onunla oynayabiliyorsun skillerinin almak kaydıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
"Sony Online Enternaintment bünyesindeki DC Universe™ Online karakterlerinizi ProSiebenSat.1 Games hesabına aktarılması için 28 Haziran 2013 günü saat 21:00'e kadar kaydolup taşınma işleminizi bitirmiş olmanız gerekmektedir."

Bu işlem oyun serverları açısından hayırlı mı oluyor kötü mü?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...