Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wolfenstein (yeni)

Bone

Öne çıkan mesajlar

Call of özentisi ne demek abi? :D Ahah :D Call of duty ikinci dünya savaşı oyunu ve oynanışı da zaten fps'lerde çığır açtı. E bu da ww2 oyunu ve çığıur açan oynanış sistemini kullanacak. Ne yapsın ilkel dpsler gibi oynanış mı sunsun? :D

Oyun baya iyi. Return to Castle Wolfenstein kadar iyi değil kesinlikle. Ama başarılı buldum keyifli oynanışı
Sosyal ağlarda paylaş

ortalama 10 dakika oynayıp ilk baştaki tren istasyonunu geçtim,arkasından alt f4 ve uninstall takip etti. aşırı derecede bayık geldi oyun bana,nedendir bilmem. herhalde ID software'in zerre kadar "azcık yenilik yapalım,insanlar baymasın farklı bişeyler koyalım oyunlarımıza" tasası olmayıp ta, tek kişilik ordu adamınla dümdüz git git adam vur mantığında oyun klonlarından birisi olmasından dolayı olsa gerek.sarmıyor artık beni böyle kendini tekrar eden şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

on uzerinden bes vermek yerinde bir karar bence. multisi zaten cok kotu, ozellikle flamethrower olmasa da olurmus. singlein da ne senaryosu ne oynanisi iyi degil. arcade olarak da, sim olarak da cok basit. wolfenstein temali cod2 oynamak gibi bisey. oyle bile degil hatta, cod1 oynamak direk. insan biraz dinamik yapar oyuna ya. hic mi mirror's edge oynamadi bu herifler. en azindan bi acip cod4 e bakip vurulma efektinin ne oldugunu, headbob un nasil bisey oldugunu fark etselerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...