Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekareti Evlilikte Bozan Kız

Dev

Öne çıkan mesajlar

bende bu konunun garbıca gelmesını beklıyordum oncelıkle topıkı kıtlemeyıp buraya gonderen mod a tesekkuru bır borc bılırım

efm esas konuya gelıcek olursak satanık summon ayınlerı ıcın kac zamandır kız kacırıyoruz ama ne yazıkkı hepsıde onceden cınsel deneyım yasamıs cıkıyor ve bız bunu ayını yapmadan anlayamadıgımız ıcın ayın sırasında cok kotu seyler oluyor kac summon ayını felaketle sonuclandı bı bılsenız

kısaca evlenmeden sevısmeyın lan bı dıablo summon edemıyoz dıabloyu gectım mınıona bıle razıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen kişisel düşüncelerimi söylüyorum.
Cinsellik yaşanması gereken birşey. Yani bu tamamen hormonel birşeydir. Namustur carttır curttur sadece beyinlere işlenmiş birer korku unsurudur.
İşin en garip tarafı şudur ki erkekler bi kızla yattığı zaman sırtı sıvazlanır "YÜRÜ BE KOÇUM HAHAY!" denir. Bi kız bi erkekle birlikte oldumu yemediği laf kalmaz.
İşte bu yüzden kimisi evliliği bekliyor, sadece laf yememek için.
Hiç mi bi kızın seviştiği zaman cinsellik arzusu olmaz? E olmaz diyorsada ne biliyim bana sorunlu gibi gelir.
Bakireyim diye gezenide gördük, süpermarket gibi anal oral handjob yok aman göster ama elletme vs. hepsi mevcut maşallah.
Yaşayın dolu dolu cinselliği, bi kaybınız yok sadece küçük bi et parçasından başka ki onuda artık tekrardan dikiyorlar. Evlilik öncesi ilişkide tipin değişmeyecek, çocuğun yamuk çıkmayacak, lanetlenmeyeceksin, ölmeyeceksin. Aksine mutlu olacaksın (tu) tabi erkeğine göre veyahut kızına göre
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gereksiz bir konu/olgu, kendi başına karar alıp bunun sorumluluklarıyla başa çıkabilecek kadar olgun birisi istediğini yapabilir. Kimsenin de namus delisi ya da fahişe demeye hakkı yoktur o insana.

Ayrıca erkekler bir çok kadınla birlikte olunca "vay aslanım" vs. diyen insanlar genelde kardeşleri akrabaları vs. evlenmeden cinsel ilişkiye girince namus bekçisi kesiliyorlar ki bu da dünyanın en saçma sapan işi.
Sosyal ağlarda paylaş

Beleglor said:
Masteis abaza kaldın galiba.

Ben de sabahtan beri onu diyorum ya, ad hominem yapmaktan öteye gidemiyorsunuz. Bir kaç kişi gidebilmiş, onlar da "sana ne" ve "tercih meselesi" demişler. sana ne argümanına katılmıyorum çünkü istediğim her konuda fikir beyan ederim, özgürüm. tercih meselesine geldiğimizde, fikirlerimi yazdım zaten. masteis de güzel anlatmış. hormonları bastırmak normal bir fikir değildir, acınasıdır, acizliktir, komiktir. hala din demeye, ahlak demeye falan devam edin siz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dev said:
hormonları bastırmak normal bir fikir değildir, acınasıdır, acizliktir, komiktir.

Ben tam tersine hormonları kontrol edememenin acizlik olduğunu düşünüyorum. İnsanı insan yapan iradesi değil mi? Hayvandan farkımız o içgüdülerimizi kontrol edebilmemiz değil mi temelde? Yani ben en azından onun olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu argümanın ucu o kadar açık ki, "abi testesteron düzeyim yükseldi, tecavüz ediyim" i bile haklı çıkarır. Dolayısıyla, hormonların kontrol edilmesi gerekli olmak zorunda bence. Cinsellik konusunda da öyle keza.

Bekaret ile ilgili değil bu düşüncem, kişisel bir tercih der saygı duyarım ikisine de. İrade sahibi iki insanın ne yaptığı kimseyi ilgilendirmiyor, kendilerinden başka. Son olarak, namus, namus diye gezinmenin bir mantığı yok, kendin yaşamıyorken o "namus"u (herhangi bir kişiye değil bu yanlış anlaşılmasın, o düşünceyi savunan kişilikler bütününe o).
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru, iradedir. Ama öyle bir noktaya gelirsin ki bu iradeyi sürdüremezsin. Neden ülkemizde tecavüz olayları bu kadar çok? Zamanında devlet tekeli altında genelevler açılsın dediğimde gülmüşlerdi bana. Evet, bastırmak insanı insan yapar, ama herkes de aynı ölçüde akıl sağlığını koruyamaz. Bir insan ne kadar süre işemeden durabilir ki?

@bir üstteki:
din ve ahlak diyen arkadaşlara dedim ben onu, üstüne alınma hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...