Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World Pvp Olarak en iyi anılarınız hangisi ?

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

TBC çıkıcağı gece saat akşam üstü 7 realm de bütün guildler deli olmuş bütün dostlardan whisperlar yağıyor..horde dark portal ı hacılamış... yüzlerce ally bir anda saldırmıştık tabi en az 7-8 guild sw de birleşip 10 raid girmiştik oyle bir pvp hayatımda yaşamadım BL de birkere uc basmıştık o günde 4-5 raid girmiştik.. ama tbc cıkacağı gün ahn qiraj kapılarının açılmasından bile kalabalık bir kesime hitap etti :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bg'ler yokken, honor sistemi yeni geldiği zamanlarda tarren mill de yapılan meydan savaşları ally'ler hordeların base'e dayanır hordelar geri iter ally'lerin base'e dayanır en sonunda ortadaki meydanda yüzlerce kişi dövüşürüdü.. bu honor point'ın cıktıgı ılk zamanlardı ınanılmaz guzeldı gercı fps yerlerde oluyordu ama zevk alıyorduk.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

taaaaa cooook önce
daha ufak lvl'ım cok, Thandol spanda şu wetlandsten hinterlands'e giden köprü varya hanı, ordayım.

bi priest geldi daldı kapıştık falan filan derken bkatı ölücek bu fear atıp köprünün kenarıan koştu, atladı aşağı bende peşinden atladım böle ikimizinden canı cok az, havada out of combat oldum aşağı düşerken adama charge ettim, havaada bi tane daha cakıp aşağıdaki kayalara civiledim kendisini, sonra 200 kiloluk cüssemle üstüne bindim.

güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce nin dediğini world PvP de diilde Lumber Mill de yapmıştım, Priest Mind Control a alarak aşağı atarken , intercept la fırlamıştım üzerine :P

World PvP ye gelince frostwhisperdayken orgrimmarı basmıştık, bankaya kadar girmiştik , A l A guildi ile , tabi rank 14 warriorlaydım Fatih isimli, sonrasında felwood ta aynı guildten 20kişi tek yakaladılar beni, efsane Nightmare guildi , hepsi çinli , tecavüz ettiler işte koca rank 14 warriora :P
Sosyal ağlarda paylaş

cuce tam fantazı yapmışsın.. Fatih senin anılarında tam itiraf.com luk olmuş... bende bg bazında en trajik anım bir gün premade yapıyoruz random topladık premade i ben LM deyim baktım 2 kişi bs yi alıcaklar bs de bide defender yok gnomish mind cont cap vardı.. açtım mage abilitysi slow fall tarzı bişi :D mount a bindim koştum ve uçtum.. ben havada süzülerek bs ye inerken arkamdan bunu bg buff sanıp yere atlayan 2 ally nin oldugunu gorup gulmeye başladım.. ve o an bg bitti benim için..
Sosyal ağlarda paylaş

green dragonlari kapisirdik zamaninda hehe. kesemesek bile sw+taunt ile kac horde raidini batirdigimizi hatirlarim :> hatta bi defa alliance'tan bi guildten calmistik dragonu ve efsanevi bi topic acilmisti official forumlarda bizim guildteki bi eleman hakkinda. "Sil, Blacksheep of Method" diye hehe. hatta sanirim su SK vs Nihilum geyik videosunu yapan eleman kendisi oluyor. tam drama adamiydi ya. cok kildi ama eglenceliydi baya.
Sosyal ağlarda paylaş

olay 1:

shamanım ile desolace de mob kesiyorum, centaurlara dalmışım. derken araya night elf priest kaynadı. tepemde 2 tane mob olduğu halde bende daldım buna, esasında güzel de incelttim elemanı ama sonuçta yattım. sonra amca benim corpseun üstünde zıplamaya başladı ve sonra bağdaş kurup oturdu. ankh çektim direk kalktım, adam neye uğradığını anlamadan gözünü spirit healerda açtı :D

olay 2:

thousand needlesın ın shimmering flats kısmında guildden birinden yardım çağrısı aldım, 4 tane rogue bir olmuş gankliyorlamış bunu. kalktım gittim bende. level avantajımında olması sayesinde başladım bunları kesmeye, sonrada ben corpse camp e bağladım bunları ceza olsun diye. bi kaç tur kestikten sonra bi baktım 4. rogue yok ortada, ama spirit healerda da kalkmamış iskelet yok. ar yok tara yok. sonra bi kaplumbağanın yanından geçerken stealth sesi duydum. kaplumbağalar hostile olmadığından ve oyunda iç içe obje geçebildiğinden, gnome amca kaplumbağanın içine saklanmış. kaplumbağa yürüyor bu yürüyor, kaplumabağa duruyor bu duruyor. görmezden gelir gibi yaptım. önce kaplumbağayı indirdim, içinden gnome çıktı. sonra gnome yine adrese teslim gözünü spirit healarda açtı :D ama takdir ettim yaratıcı bi arkadaşmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:

olay 2:

thousand needlesın ın shimmering flats kısmında guildden birinden yardım çağrısı aldım, 4 tane rogue bir olmuş gankliyorlamış bunu. kalktım gittim bende. level avantajımında olması sayesinde başladım bunları kesmeye, sonrada ben corpse camp e bağladım bunları ceza olsun diye. bi kaç tur kestikten sonra bi baktım 4. rogue yok ortada, ama spirit healerda da kalkmamış iskelet yok. ar yok tara yok. sonra bi kaplumbağanın yanından geçerken stealth sesi duydum. kaplumbağalar hostile olmadığından ve oyunda iç içe obje geçebildiğinden, gnome amca kaplumbağanın içine saklanmış. kaplumbağa yürüyor bu yürüyor, kaplumabağa duruyor bu duruyor. görmezden gelir gibi yaptım. önce kaplumbağayı indirdim, içinden gnome çıktı. sonra gnome yine adrese teslim gözünü spirit healarda açtı :D ama takdir ettim yaratıcı bi arkadaşmış :D

ahahahsdhsahsda efsane bu
Sosyal ağlarda paylaş

lol iyiymiş

benim 2 70 rogue um 1 70 druidim var ama en güzel anılarımı tabiki roguelarımla yaşadım.

TBC öncesi honor ile item alma açıldı..bende de dagger yoktu sadece sword vardı AQR, CTS falan..combat pvp baymıştı bi de o aralar seal fate efsaneleri vardı hector falan..neyse gittim aldım daggerı wsg ye girdim. baktım bi tane troll mage geliyo. usulca pozisyonumu aldım tam yanımdan geçerken 1 ambush attım ve güneye doğru(evet kıble) adam uzandı secdeye kapaklanırcasına. O an aldığım hazzı anlatamam dsfdsf

Ötekisi de tbc den sonra kastıgım undead rogue ile oldu. bunu daha kastıgım zamanlar arkadaşlarla beraber quest falan yapıyoruz. blasted landsdeyiz. partyden bi baktım bizim arkadaşa bi rogue dalmış çat çut öldü bizimki ben yaklaşana kadar. neyse adamı gördüm stealth oldum kesmem 1-2dk sürse de benden 8 level büyük rogue u kestim yanımda arkadaşlar vardı, tezahurat falan yapıyolardı çok gaza geldim süperdi ama ya dsşfkdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Drakkahn said:
Ben allyda horde ile birlikte 8 10 guildin bir dragon arkadaşı Moonglade'de kesişimizi hatırlarım. Gerçi tam kesmek denemezdi çünkü 1 dragon spawn olduktan 10 dakika sonra karakter ekranına çıktık. Enter dediğimizde ise " world server down" yazısıyla kendimize geldik :).

eranikus
Sosyal ağlarda paylaş

Heh evet Eranikus. 100 150 kişi dragonla uğraşırken 20 30 kişide dragonu kesmeye çalışanları öldürüyordu. Hayatımda bu kadar çok iskelet görmemiştim :)

Sonradan aklıma geldi, Burning Legion'da 4 guild Ironforge kralını keselim dedik, yaklaşık 90 kişi IF'nin önüne geldik. Zaten yolda gelişimizi haber alan Alliance arkadaşlar kapıya karşılamaya çıkmışlar. Bir hoşgeldin faslından sonra 20 30 kişilik bir grup olarak ayakta kaldık. IF'nin ortasında, lavların üzerine kurulu demir bölgeye atladık. Oraya guard arkadaşlar gelmiyor, safe zone gibi bir şey sanırım. Summonlarımızı yaptık, bufflar falan derken, yukarsı doldu tabi, arena gibi, frostbolt atanlar ok atanlar arasında kendimize bir yer edindik. Kral'a doğru uzun bir yolda, healler dmg lar arasında, ölen lvl 20ler 10lar 60lar... Krala ulaştığımızda 50 kişi kadardık ama hayatımda bu kadar zor boss görmedim, korumalar ayrı dert, ally ayrı dert, herif vanndarın 5 katı güçlü o ayrı. Neyse %20'ye geldiğinde odada 5 horde, 150 mob 100 kadarda irili ufaklı ally vardı. Çok zevk aldım, çok eğlendim ama kralı kesemedik :D.. varsın olsun çok eğlenceliydi.

Hikaye tadında bir anlatım oldu kusura bakmayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 65 undead mageimle nagrand'da quest kasıyodum. ice lance yeni gelmiş sağa sola sürekli onu atıyorum (sanki şimdi farklı bişey yapıyorum da:D )

halaani basindeki ogre mağarasındayken bir anda lvl 70 bir cat üzerime uçtu, oklar geldi falan filan derken hunter beni aldı.

geri döndüm , resslendim canımı manamı doldurdum sonra meraktan gittim buna bi frostbolt attım bi baktım fena vurmadı. adam dandikti büyük ihtimal gerçi. gaza gelipr water elemental, frost nova, ice lance kombinasyonlarıyla kestim bunu ama heyecandan içim içime sığmıyo. bu bi daha geldi, canlandı direk saldırdı canı yarıdayken, cold snaple peti çıkardım yine kestim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...