Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

şimdi aldığım bir habere göre oyun 17 mart'ta sony mağazalarında resmen satışa sunulacak ve fiyatı sadece 99TL olacakmış

eğer gerçekse olağanüstü bir durum

hıc ıhtımal vermıyorum ama...bekleyelım gorelım.umarım dogrudur.Kuyruk olur valla magaza onlerınde.Gıttıgıdıyordakı satıcılarında ellerınde patlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

şimdi aldığım bir habere göre oyun 17 mart'ta sony mağazalarında resmen satışa sunulacak ve fiyatı sadece 99TL olacakmış

bu haberi nerden aldın? Umarım kahvedeki ahmet abiden felan deildir. Boşa ümitlendirmeyin bizi lütfen ...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

türkiye'de spot'a yine erken gelecekmiş :) yani bu hafta sonu geliyormuş %80 ki Cuma günü gelebilir dedi oyun aldığım yer

hatta gelirse işte bu hafta bir tane ayırıp, telefon açacaklar gel al diye hehe 110 olacak ama olsun 1 hafta erkenden oynama imkanı rlz

Cehaletimden oturu soruyorum spot nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dengesiz said:

DarKRideR said:

bu haberi nerden aldın? Umarım kahvedeki ahmet abiden felan deildir. Boşa ümitlendirmeyin bizi lütfen ...

bir arkadaşım, sony shop'ta çalışan bir arkadaşından aldığını söyledi haberi fakat biraz konuştuktan sonra Gangren aramış kanyon ve cevahir'deki sony shop'ları, 130TL'den satacaz demişler.

Yani yine iyi ama gönül 99TL'yi isterdi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

99 çok hayal bir rakam olmuş bence.
spotçular bile 110 yazmıs gg'de.

spotcuların fıks fıyatıdır 120 lıra.her yenı cıkan oyuna max 120 fıyat verırler.az once sony magazasını aradım benım evın ordakı.99 dan satacaklarını soyledıler.umarım son dakıkada fıyat artırımı yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...