Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ermynorac said:

mclovin said:

şu oyuna ne olayı var diyen eşcinsel falan olmalı. ne yapıyorsunuz normal hayatlarınızda bale falan mı izliyorsunuz?

kalite yorum yapmışsın tebrik ederim.

oyunun demosunu bakarak, benzer oyunlardan kendisini ayırt edicek birşey göremedim sonuç olarak. role playing benzeri bi eklentisi mi var.. bulmaca bilmeceler mi var oyunda(prince deki gibi)? ne biliyim başka bir dövüşten başka bir olayı var mı onu soruyorum. demoya bakılırsa yok ta...

God of War collection al kendien başla birinci oyundan oynamay analarsın o zmn işte niye bu kadar seviyoruz ailemizin Spartanı Kratosu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yooo adam gayet kendince haklı aslında. Bende ilk oyunları oynadım. Hepside çok güzel yapılmış aksiyon oyunları. Şiddet desen harika :D. Gameplay de güzel. Fakat kitlesi belli. Herkes beyenmek zorunda değil.

Sonuç olarak GOW3 piyasaya, teknolojik gelişmeler hariç, çok fazla yenilik getiren bir oyun değil bence. Getirmesine de henüz gerek yok doğrusu. Gameplay şuan ki hali gayet iyi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim tüm gow tecrübem aslında gow3ün demosundan ibaret ama gördüğüm kadarıyla tarzı içinde bi yaratıcılığı var. fakat bundan da önemlisi konusu, konusu demeyelim de "konsepti" :D

edit: yaratıcılık derken oyun yine yapı olarak türdeşlerinden çok farklı değil de öldürüş biçimleri, kamera açıları, atmosfer anlamında dediydim.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında her ikiside değil. Kendine has bir button masher ve epic button sequence action olayını getiren oyun.

Benim GoW'da en çok hoşuma giden olay ana karakterin karanlık, tipsiz ve kötü olması. Adam öldürdüğü onca insanın kabuslarından kurtulmaya çalışıyor. Pişman olduğundan değil, sadece rahatsız olduğundan :). Çünkü kurtulmak için suçlu suçsuz kırmaya devam ediyor. Yakışıklı, taytlı ve emrah gibi iyi niyetli karakterlerden sonra çok ilginç gelmişti bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Dengesiz said:

Yakışıklı, taytlı ve emrah gibi iyi niyetli karakterlerden sonra çok ilginç gelmişti bana.

oyunlarda böyle karakterlerden bıktım. iyi/kötü olayını iyi ayarlayamıyorlar. GoW için yorum yapamayacağım sonuç işin içinde tanrılar var vursun geçirsin de... bazı oyunlar böle tercih sunuyor sözde.. ya böle melek gibi bir şey oluyorsun aptal bi derecede.. yada olağan üstü kötü oluyorsun.. arası birşey de mümkün olmuyor. kötülüğü sokaktaki dilenciye para vermemekte arıyorlar :D hahaha...
Sosyal ağlarda paylaş

God of War button mashing'den ötesi seveni için.

Harika bir konsept, art var bir kere. Hele biraz da mitoloji meraklısı biriyseniz içine çekiveriyor sizi. Boss fightlar gayet epic. Ayrıca button mashing dediğiniz duyguyu çok iyi veriyor. Hani nasıl her fps'de aim & shoot hissiyatı farklı ise bu da öyle. Düşmanı parçalarken doygunluk hissiyatını çok iyi yaşatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

God of War 3 yapımcılarından Stig Asmussen oyundaki üssüz bayanların çıkarılmasını önermiş. Her ne kadar ilgi çekiyor olsa da oyunda bu bayanların bulunmasının bir sebebi olmasını düşünmüş. Hal böyle olunca senaryo yazarları ikiye ayrılmış. Bir grup senarist oyun içindeki erotik görüntülerin bulunmasını desteklerken, diğer grup ise bu ayrıntının gereksiz olduğunu ve oyundan çıkarılmasını öne sürmüş.

Bilindiği üzere God of War serisinin önceki bölümlerinde bu küçük sex oyunları bulunuyordu ve kullanıcıların pek de şikayeti olmamıştı. Bu sahnelerin oyunda bulunması bir artı mı, yoksa gereksiz mi hala tartışma konusu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...