Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Spiegel said:

Bnm cok degisik bir sorunum var. Oyunun ilk basindaki o kutugu kaldiramiyorum r1 e basiyorum sticki oynatiyorum bana misin demiyor. Yardim lutfen.

pardon sunu nasil yapicagimi bilen yok mu, biri bir yardim etsin lutfen, agaci kaldiramiyorum 2 gundur onumden, r1 stick calismiyor bi turlu beceremedim, nasil itmem gerek sticki, acaba controllerim mi bozuldu ama her tus calisiyor normalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

BonePART said:
ya muzik cok baskin oluyo
yada direk sesler cok boguk oluyo

aynı sorun bende de olmuştu berkay.. genel bir durum zannetmiştim ama değilmiş demek.. neden acaba..

abi entresan bisi ama
aldigimiz kopyada nasi hata olcak ki
milyonlarla basilan bi urun bu abi
hane driver felan yok
herese ayni seler war
Sosyal ağlarda paylaş

bone settingslerinde belki 5+1 stereo seçenekleri fln vardır, stereo olmasına rağmen 5+1 e ayarlanmış olabilir, bazen pc oyunlarında da oluyor böyle.

spiegel ağaç dediğin gaia :D bitirdin titanların anasını, orda yanlış hatırlamiyorsam O ya basmıyormuyduk ağaç dalını kaldırmak için.

bide oyunu bitirdikten sonra videoları seyredin mutlaka, abi o ne güzel çalışma ortamıdır, yemin ederim game developer olasım geldi o videoları seyrettikten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:
ilk oyunun basinda bi agac kutugu var artik eli midir nedir bilmiyorum, ne yapsam kaldiramiyorum r1 yap dior sonra sticki salla diyo salliyorum kalkmiyor ama yerinden oynamiyor kutuk.

şimdi baktım youtube'dan.. sticki salla demiyor orada.. daireye hızlı hızlı basman gerekiyor =).. tüm gow serisindeki kapı açma kombinasyonu işte..
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
bide oyunu bitirdikten sonra videoları seyredin mutlaka, abi o ne güzel çalışma ortamıdır, yemin ederim game developer olasım geldi o videoları seyrettikten sonra.

santa monica güzel gerçekten de..

çalışma ortamı diyince naughty dog studioları da yönetir abi heh..

bir de black box'ın vancouver'daki mekanlarını görmüştüm.. o da iyidi baya..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

yabancı forumlara baktım da.. baya kişinin başına gelmiş cutscenelerde sesin azalması falan..

herifin biri 2-3 gün açık kaldı ps3 diyor.. sonra tekrar gow collection açtığımda sesler normal geliyordu diyor..

çok saçma ehue..

abi mesela gow 1 de bi hades bana ability werdi
annem ben kizkardesim ucumuzde inglizce biliyoruz
bi kelime anlamadik

sesler zaten boguk bide hadesin ses daha boguk

homour homur homur dedi bi saat adam
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...