Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mclovin said:

şu an gittigidiyor' da 110 liraya satıyorum oyunu.

95 e satamazsınız falan nedir

http://forum.donanimhaber.com/forumid_629/tt.htm

şuraya bir bak bakalım kaç tane gow3 var 90'a. hatta 85'e jelatininde satanlar var. 99'a satılan oyunu 110'a satmak pek mantıklı değil. anca oyuna susamış ya da bilmeyen adam alır.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ben şahsen gow3, heavy rain gibi oyunları oynamak icin cok acele etmiyorum. bu aralar meşgulum zaten, almaya kasmadım. ucuzlar elbet, alırım diye düşünüyorum.

aynen. oyunları çıktığı fiyattan alınca insan maddi olarak göçüyor. ps3 için oynanacak iyi oyun sayısı zaten çok. oyun ucuzlayınca alacaksın sonra da takas edeceksin işte en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

www.fezakonsol.com

Gidiyorsun adam seve seve alıyor senden di'cim :p

abi bu ne güzel bir olaymış eski spor oyunlarını bile alıyor adamlar direk gidip vericem şu bendekileri vize bitince o sayede heavy rainide alırım oynaırm :) acaba god of warıda versem mi diye düşünüyorum epic oyun abi sıkıldıkça oynanır bence takas etmeye içim el vermyior
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde seslendirme kadrosuna bakarken michael clarke duncan'ın üçüncü oyunda da atlas'ı seslendirdiğini gördüm

Stig abim oyunun sonunda gereksiz gördükleri için bir titan boss fight çıkardıklarını ve ücretsiz dlc ile daha sonra oyuna ekleneceğini söylemişti.

boşlukları siz tamamlayın :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben bare hands kısmında zorlandım. çıldırttı ya. 1-2sn ile kaçırdım kaç kere. şans lazım. Stone Statue leri dışarıya atınca kolay ama atana kadar kan getiriyor. bazen saçma sapan taşa yapıştırıyorsun sentryleri zaman kaybı iyice. ama sonunda inat edip bitirmiştim 30dk falan sırf bare hands ile uğraşıp.

trophylerde bir tek Labyrinth i ölmeden tamamlama kaldı. bi ara easy mode başlayıp onu yaparsam ilk defa 100% trophy bitirmiş olucam bi oyunda :p

bu arada zeus fightı oyunun en kolay olanı ya. easy e geçirmeseydin keşke. özellikle phase 2 de Nemesis Whip ile çok kolay. Kalbe L1+ Kare ile dalıyorsun zaten durmadan spamliyor. Zeus ve mirror lara dalarken L1 + O . Magic harcamadıysan zaten Nemesis Rage kullanıyorsun mirrorlar çoğaldığında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...