Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

blazkowicz said:

gow 2 yi oynamadan 3'e atlanır mı ki yav?
collection'a da bir dünya para bayılmak istemiyorum.

hata olur :D

çünkü gow2'nin sonu, gow3'ün başı

gow1 ve gow2 gibi arada boşluk yok, ya da işte gow1'in sonu mesela başka oyun gelmeyecekmiş gibi bitirilmişti, tutunca üçleme yapılmıştı vs.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bandrollü tabii ki abi, yani morfare sony yetkili satıcısı sonuçta

linki bir daha vereyim hatta: http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

site pek güven vermemişti başta ama insanlar olumlu yorumlar yapınca bende abandım şiparişe :)

beni de aradılar bugün ama ben ufaktan dolandırıcı olabilirler mi diye düşünmeye başladım açıkcası. sitede sipariş takibinde hala ödendi olarak gözükmesi normal mi acaba? bugün kargoya verileceğini söylemişti telefondaki insan.

gerçi şimdi siteyi iyice inceledim de, göztepedeymiş yeri. görmedim hiç daha 2 gün önce tam önünden geçmiş olmam gerekirken ilginç ki ama güvenilir bi yere benziyo. yarın elimde olursa şükredicem.
Sosyal ağlarda paylaş

morfare ya off. ps3 ümü ordan almıştım. gayet iyidir. netten sipariş vermiştim 2 günde gelmişti.

morfare nin ne olduğunu anlamam 2 ay sürmüştü ama. mağazanın poşeti duruyordu kenarda köşede. böyle 5 dakika dalmışım bakıyorum poşete lan bu morfareymiş dedim bir anda. ilk başta ismi anlasam satın almayabilirdim yeminlen :P
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

abi 10 saatin üstüne oynama süresi olan oyuna memory card'siz girilir mi hahaha :D

rahat 15 saat falan sürer normal bir oyuncuda çünkü, ben 13 saatte falan bitirdim o da gow1'i bitirip hemen ardından başladım diye

öylesine aldık GoW'u bilmiyoduk hiç, hep pe hep pes bi farklılık olsun diye de o yüzden. sonra hayran olduk o ayrı :)
3 arkadaş vardiya usulü yaptık :D bizimki galiba full bi günü aldı belki daha fazla... Hepimiz zombiye döndük ama olsun değdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...