Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temsilcilerimizin Uefa 3. Tur maçlarındaki Şansları

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Bence kuralar cok zor ve en cok sans galatasaray ve genclerbirligi için goruyorum... Bu arada besiktaslı olmama ragmen besiktasın bu gunlerindeki karısıklık ve medya baskısından korkuyorum ama eksedansları lucescuya sonsuz guvenim war...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım hiçbişi. çeyrek final ne alaka ya? 3. turdayız
çeyrek final şansları olsa 4. tur değil 5. tur çeyrek final

neyse madem topic açıldı yaklaştı maçlar da, 3. tur maçlarının yorumlarını yapalım

bence gs ve antepin şansı 0, gençler geçecek

beşiktaşı ayrı ele alıyorum. eski bjk olsa ümidim vardı.

şu an takımın formu ve ilhanın gitmesi açıkçası ilk maç gol yemeyelim luce stili diyorum ben de :D ölümüne defans aeae

2. maç işte bala gol buluruz belki geçeriz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 11 February 2004 23:17 tarihinde demiş ki:
tamam itiraf ediyoruz fark yemesek yeter :D hatta olur da bala geçersek ahmet çakar'ı öpücem :)

+1[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray geçer, diğerleri geçemez

bu arada valencia bence şuan avrupa'nın en iyi futbol oynayan 2. takımı

taraflı yaparım tahminimide ayrıca

ama yinede gönlümüz isterki bütün takımlarımız geçsin[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

haklısını mephisto ne diim... Umarım genclerbirligi galatasaray gecerde en azından onları izleriz... Ama unutmamak lazım cıkmamıs candan umit kesilmez...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Oha o kadar da değil parmanın durumu
Adrianoyu satınca biraz daha düzeldiler ama hala krizdeler
Bjk geçse geçer
Ne kdar fbli olsamda bjk nin defansı çok sağlam
Ahmet ronaldo zago 3lüsü
Önündede arka 3lüye ve takıma oturmuş guinti ve tayfur olduğu sürece ortadan dalıpta birinin gol atma şansı pek fazla yok
Kanatlarıda hep çalışan isimler ibrahim üzülmez ve kaan dobra yada okan koç
Ama tek sıkıntısı bence gol olucak bjknin
Hep defansda durucak ayriyetten bjkde gol atıcak adamda yok
Atsa atsa ilie atar onuda 90 dakka oynatmıyo
Gs bence geçemez çünkü çok dengesiz oynuyolar
Yani bu sene bitti gs gidebildiği kadar gider diye düşünüyolar ama burda biter gs ama keşke düzelip geçse tabi
Gençler parmayı biraz kapışsada eler
Antep ise sıkı presli ayağa paslı bi top oynarsa tahminim romayı zorlar ama geçebilceğini pek sanmıoyurm
Sosyal ağlarda paylaş

bir beşiktaşlı olarak ne yazık ki bjk ye şans veremyirum. Kalbim bjk den yana ama mantığğım valencia dan.
Gençler büyüyk olaslıkla geçer. Galatasaray ise neyi düyü belirsiz oynadığı için bişey diyemeyecem yani belli bir form grafiği yok. Bir maç iyi oynuyor diyer maç batırıyor.
Antep ise ehh buraya kadar mış :-P
Tabiki bütün takımlarımızı sonuna kadar destekliyorum.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Bence Başiktaşın bu kafayla işi zor. İmansızın yerine adam akıllı birini almalıydı. Galatasaray gol bile atamaz ( tabi hakanın bi tarafına çarpıp girmezse ... ) Roma Antep e fark atar. Gençler gününde olursa Parmayı geçer yoksa o da zor. Yani Ülkece duvara toslayacaz gibi görünüyor.[signature][hline]PASCAL ERA QUA

[Bu mesaj Pascal tarafından 14 February 2004 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...