Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars a büyük hakaret

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

-         pru        :
jar jar
-         pru        :
hangisi ki
   ' Gecelerin Şen Gezginiyim Ben!     :
GOOGLE IT IDIOT
-         pru        :
ya
-         pru        :
söyle işte
-         pru        :
sol alttaki
   ' Gecelerin Şen Gezginiyim Ben!     :
SW Yİ İZLEMEDİNMİ LAN HİÇ
-         pru        :
diyemiyo musun yani
-         pru        :
*burada küfür var*
-         pru        :
gereksiz
-         pru        :
lost izlemek gibi bisey
Sosyal ağlarda paylaş

ben de izlemedim starwars, bi ara heves edip oturup izleyecektim ama olmadı o istek yok sanırım gerçekten

aynı şey DIABLO için de geçerli. bilmiyorum ne olduğunu hiç bulaşmadım.

kendimi bu tip konularda aşırı sosyete dışı hissedebiliyorum bazı durumlarda (sosyete derken, toplum, biyop falan)
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
10-15 dakika izleyip de sıkıcı olduğuna kanaat getirmen de iyiymiş. 5 dakika zaten yazı kayıyo yukarı, o hariç desen 5 satır dialog geçmiştir, hayran kaldım. Yarım saat izlesen sonunu bilecen yani ehah.

Abi yok bana sevdirmek için ekşın yerleri açtılar hep atlayarak: ufak çocuk vardı yarış yapıyordu filan sonra böyle kepçe kulaklı yaratıklar vardı koruma kalkanları vardı yok oluyordu kalkan, sonra adamın tekinin kolu kopuyordu filan. Bunları hatırladım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep merak etmişimdir.. hani çirkin ırkların güzellik anlayışları farklıdır ya.. ya da ortaçağ'da kadının şişkosu makbulmüş, inceleri şişmanlatsın diye kasıyorlarmış. sonraları 1800lerde sanırım süper ince bellere merak salmışlar da korseler sayesinde kum saati görüntüsünde kadınları güzel kabul etmişler..

hah işte aynı olayın farklısından bahsedeceğim, iyi filmleri izlememişler/beğenmemişler beğeni kriterlerini neye göre belirliyorlar acaba? star wars'u izlememiş/beğenmemiş birinin sci-fi'da ahkam kesmesi nasıl mümkün oluyor acaba?

hmm.. nasıl lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Çokakıllıadam said:
Xaenin said:
10-15 dakika izleyip de sıkıcı olduğuna kanaat getirmen de iyiymiş. 5 dakika zaten yazı kayıyo yukarı, o hariç desen 5 satır dialog geçmiştir, hayran kaldım. Yarım saat izlesen sonunu bilecen yani ehah.

Abi yok bana sevdirmek için ekşın yerleri açtılar hep atlayarak: ufak çocuk vardı yarış yapıyordu filan sonra böyle kepçe kulaklı yaratıklar vardı koruma kalkanları vardı yok oluyordu kalkan, sonra adamın tekinin kolu kopuyordu filan. Bunları hatırladım sdf

Bence al hepsini, önce 4-5-6 sonra 1-2-3 izle öyle karar ver.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...