Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Denizlispor

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

koçum ümit be. hele şükür şu yasinin yerine ümitle başladı luce. herhalde bidaha yasine forma vermez ümiti gördükten sonra.

sergenin kötü formu dışında herşey çok güzel. valencia maçına kadar toparlan sergennnnn[signature][hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

hepde bizim penaltilarimiz sacma sapan zaten.. niyeyse fenerinkiler hep dogru hep dogru..

denizliyi ezdik hemde fecii sekilde..
valenciayi bekliyorum ben..

ayrica su ilie'nin performansida iyi guzel yani adam akilli ilk macina cikti 2 gol guzel guzel..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

kac tane penaltimiz yanlis karar bizim be?

sacma sapan konusmayin ya hala kollaniyoruz dimi biz.. 2 golumuz veirlmez o kararlar dogrumu yanlismi hic arastirma falan yok direk verilen penalti "cok guzel atti kendini"

hakem kollamasi ariyosaniz gecen rize ve ondan onceki kimle oynadiniz hatirlamiyorm o takimla olan macinizda verilen frikik sayisina bakin.. hoydonk gibi bi adam oldugunda oralardan ota vede baska seylere calinan frikiklerde kollamadir..

cok iyi oynadik ya bunlari niye konusmuyosunuz?
kendi adiniza zaten konusamazsiniz iyi oynadik diye ama bari bizim adimiza konusun..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 15 February 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
hepde bizim penaltilarimiz sacma sapan zaten.. niyeyse fenerinkiler hep dogru hep dogru..

ulan sizin geçen sene attığınız kadar penaltıyı biz 6 sezondur atmıoruz lol[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

ulan mulan konuşma babanın oğlu yok senin karşında..

evet 6 sezondur bizim kadar penalti atamiyosunuz ama bunun nedenlerini kendi üzerinize araştırın.. yada beyinlerinizi(!) yormayın ben söyleyeyim sebebini..

muhtemelen ceza alanına bile giremiyo olmanızdan kaynaklanıyo olabilir bu penaltı sahibi olamayışınız.. bizimki de sergen yalçın gibi bir ustaya sahip olmamızdandır..adam cl de 2 penalti yaptirdi babalar gibi ve burdakiler ordakilerden daha katledici türden..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeftF13LD, 15 February 2004 19:39 tarihinde demiş ki:
evet fenerbahçe 6 sezondur ceza sahasına giremio haklısın

olayı saptırmanın manası yok
yeteri kadar giremiyor gerçekten fenerbahçe uzun zamandır ceza sahasına..orada hiç giremiyor gibi bir söz kullanılmamış niye abartıyorsunuz hemen anlamadım.. biz ceza sahası içinde top çeviriyoruz resmen çünkü kapalı defansa karşı sorunumuz var. Ayrıca bugünkü Hassan'ın penaltısına penaltı demeyene de yazıktır diyorum. Duygusallığı bırakıp gerçekçi bakalım. Evde arkadaşlarla izledik maçı 3 tane fanatik Fenerbahçeli vardı hepsi de penaltı dediler. Onların dediği kanun değil, biliyorum da örnek teşkil etsin diye söyledim.

[Bu mesaj Starbury tarafından 15 February 2004 20:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

6 sezondur mu giremio yapmayın allah aşkına

Bu arada Mumu sana karşı bişeyim yok özür dilerim[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Mactaydım dondum ikinci yarı baslayana kadar zıpla zıpla ısınmaya calıstık sahayı temizleyenlere yarıs yaptırdık artık o kadar gaza geldilerki bazıları sopaları bırakıp kosturmaya basladı :D...
Ayrıca bjk super oynadı ahmet hasan- ilie ikilisini ve umit aydını kazandıgımız için cok mutluyum sinan ilk yarı sac bas yoldurdu ve 30.dkda alındı oyundan... Hakemler 3 golu ofsayt dierek kesti fakat ben yeni acıkta oldugum için bişi diemicem(mac stresiyle dedim tabi :D) aksam gorcez...
Bu arada penaltı olmadıgını soyluyen arkadas lutfen bi daa izlesin...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya sacmalama erman toroglunun yorumuna bakma kalecinin sol kolu ahmedin sol ayagını tutuyor hem sansalın da dedigi gibi ahmed salakmı bos kalede yere atlasın!!![signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bugün uzunzaman sora beşiktaşı izlemekten zevk aldım. Sabah erken saatlerde Tribündeki yerimi aldım ve Türkiye'de uzun zaman soora futbol izleyen şanslı azınlıkla bu muhteşem maçı izledim. Bu maçta Beşiktaş Ümit ve Adrian'ı kazandı. Ben Beşiktaşlı arkadaşların yerinde olsam, eğer daha evvel almadılarsa, mutlaka kombine bilet alırdım. Bu Beşiktaş tekrar takım oldu ve farkı açacak. Valencia maçından umutlanmaya başladım...

Ahmet HAssana karşı çeribaşımızın bir art niyeti olduğuna inanıyorum. Sİnan geçen maçtaki hatalarından sonra ilk 11 de çıkartılmamalıydı. BAşarısız olması halinde beşiktaştaki futbol hayatını tehlikeye atabilirdi ve öyle oldu. Bu yaşta yetenekli ama zamana ihtiyacı olan bir futbolcu bu şekilde harcanmamalı. Çıkarken BÜyük beşiktaş taraftarı tarafından ıslıklanması bu genç futbolcu arkadaşımızın moralini yerle bir etmiştir.

Ahmet Hassan'a gelince...

Bir gol, Bir asist 3 kritik top çalma ...[signature][hline]PASCAL ERA QUA

[Bu mesaj Pascal tarafından 15 February 2004 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 15 February 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
hem sansalın da dedigi gibi ahmed salakmı bos kalede yere atlasın!!!
abi hastayım bu lafa ya. yahu niye atmasın ki. belki gücü bitti adamın. belki o an kendine güvenemedi. belki kırmızı gösterteceğini düşündü. uzar da gider...

ha pozisyonda kalecinin müdahelesi varsa penaltı ben showda izlemedim bidaha maç sırasında da heyecandan anlamadım. ama ahmed bayaa bi artistik atladı o kesin ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 15 February 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bugün uzunzaman sora beşiktaşı izlemekten zevk aldım. Sabah erken saatlerde Tribündeki yerimi aldım ve Türkiye'de uzun zaman soora futbol izleyen şanslı azınlıkla bu muhteşem maçı izledim. Bu maçta Beşiktaş Ümit ve Adrian'ı kazandı. Ben Beşiktaşlı arkadaşların yerinde olsam, eğer daha evvel almadılarsa, mutlaka kombine bilet alırdım. Bu Beşiktaş tekrar takım oldu ve farkı açacak. Valencia maçından umutlanmaya başladım...

Ahmet HAssana karşı çeribaşımızın bir art niyeti olduğuna inanıyorum. Sİnan geçen maçtaki hatalarından sonra ilk 11 de çıkartılmamalıydı. BAşarısız olması halinde beşiktaştaki futbol hayatını tehlikeye atabilirdi ve öyle oldu. Bu yaşta yetenekli ama zamana ihtiyacı olan bir futbolcu bu şekilde harcanmamalı. Çıkarken BÜyük beşiktaş taraftarı tarafından ıslıklanması bu genç futbolcu arkadaşımızın moralini yerle bir etmiştir.

Ahmet Hassan'a gelince...

Bir gol, Bir asist 3 kritik top çalma ...

O şanslı azınlıktan biride bendim ulen üsküdardan motorla karşıya geçerken bi an ölücem zannettim be zati 40 yılda 1 maça gidiyom ondada b*k yoluna gidecektim denizde deli rüzgar vardı motor bi an adalara doru yol almaya başladı ama soora kaptan düzeltti maşallah.

Ama harbidende manyak maçtı yani Bjk bu sezonun en iyi futbolunu oynadı.İyi oynamamız için kar mı gerekiyor onu anlamış değilim...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...