Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız rested ?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Mesleklerin nedir bilmiyorumda %60lık alıp copper bar bile toplasan, 1 bilemedin 2 günde bineksiz koşarken kaybettiğin kadar zamanda o bineğin parası çıkar zaten.

%100 lükte aynı şekilde, 58de outlandda girdiğini varsayarsak, skiller hariç hiçbirşeye para harcamadığını varsayarsak (özellikle AH'ye ve üretim mesleklerine bu aşamada para harcamak bence delilik) hellfire peninsula bitmeden 600g toplanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

questlerden cok para geliyor herelde temel sebebi bu mudur?
ben profları kasmadım cunku alta usengecligimden, 70 olunca kasarım nasıl olsa cok param olur dedim. ama simdi 100 kusur gold ile takılıyorum, 58 level warrior ile. outlandde de fikiyolar beni moblar, pek bi halt yiyebildigim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekonomiyi kullancan abi. Ben Turalyon diye unutulmuş, paslanmış bir sunucuda başladım. Tanıdık kimse yok.

Millet tweak'ime item alcam diye kıytırık level 20 item'lara 10-20g veriyor trink diye. Her düşen yeşil item'ı en az 10g'ye satıyorum. Bazen 20-30g. Eskiden 5g'ye satamayacağımı düşündüğüm mavileri 50-60g'ye sattığım oldu.

Level 54 oldum. Sırf AH'da kazık kazık şeyler satarak 700g yaptım. Ara sıra AH'dan silah falan da alıyorum. Mount da aldım 40 olduğum anda. 60 olmadan epic parası çıkmış olacak rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

son maintenance'da arkadaşla karakterlerimizi şehirdışında bir yerde bırakıp çıkmıştık ve zerre rested'ımız yoktu (black temple'ın dışındaki belflerin olduğu yerde çıkmıştık hatta) maintenance'dan sonra girdiğimizde ilginç bir şekilde nerdeyse 1 level boyunca rested olduğumuzu farkettik. belki sana da aynısı olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...